Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Le irom a történetem!

Szóval az exemmel "közös" megegyezés alapján mentünk külön ami azt takarja én írtam neki legyen vége sok volt a vita az utóbbi időben... Eddig mindig ki békültünk de most pár napra rá hogy szakítottunk láttam egy lánnyal aki már akkor írt neki mikor velem volt!

Hozzá teszem azért én nem úgy nézek ki mint ő ellentétek Vagyunk! Mikor vele volt nálam aludt 1x utoljára mert el költöztem azt mondta azért mert én szerettem volna! De ha ő nem akar akkor nem aludt volna velem és nen lett volna semmi! Utána csúnya dologot csináltam de még akkor sem tiltott le hanem utána tiltott le csak de fel oldott mert facebookon látta a "napom"... Testvére be jelölt ismerősnek! Nem keresem nem írok neki nem mutatom hogy rossz nélküle de akkor ő miért nézi az oldalam? Sokan írnak hogy ismerkednének de valahogy nem akarok senkit! Nen gondolok rá de ha meg nézi az a napom mutatja és olyankor rossz és tudom hogy engem szeret de nem bírta el viselni az amit csináltam! De ha van más neki miért érdekli mi van velem? Rokonaim nem tiltotta engem is csak az üzenet írást de már azt is oldotta! Hogy felejtsen el? Nem mellesleg az egyik haverja össze akart jönni velem de én nemet mondtam! Nem tudom mit kéne tennem hogy el felejtsem! Tiltasan le én? Vagy mit? Nem beszélek szinte közös ismerőssel és nem is érdeklődöm utána! De nehéz néha hogy meg álljam hogy keressen! Mit csinálja?Szeretem de ő mással van! Még ha tudom és ismerem is hogy nem igen boldog akkor se akarok semmit már úgy csinálni tudjam szeretem!


2019. aug. 2. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tiltsd le.
2019. aug. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Picsogas. Manipulalni akartad. Nem sikerult. Legkozelebb okosabb leszel.
2019. aug. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Le tiltottam mindenhonnan!

Manipulálni sem akartam épp ellenkezőleg mellettem élt meg minden olyat amit előttem még azt sem tudta mi az...! 👌🤭

Én nem manipulálni akartam szimplan csak normális életet akartam neki és magamnak!

2019. aug. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!