Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon helyrehozható még ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon helyrehozható még ez a helyzet?

Figyelt kérdés
A barátom pár napja szakított velem, egyik napról a másikra. Még aznap is minden rendben volt,tudom,hogy úgy is gondolta,de kiborítottam este és emiatt szakítottunk. Nem ez az első eset,pár hónapja is volt egy ilyen. Ő sincs a legjobb lelkiállapotban,épp most diplomázik, ezért sok a stressz. Nekem összejöttek a dolgok,fél évig nagyon jó volt együtt,aztán betegeskedni kezdtem,rajtam is rengeteg nyomás volt,kirúgtak a suliból,most ismét jelentkezett egy betegség,sokat sírtam és akartam,hogy megoldják helyettem a problémáimat mások. Az előző ilyennél kaptam egy új esélyt,de nem tettem magam teljesen rendbe és most újra ide kerültünk. Máséfl éve vagyunk együtt,egy nagyon komoly,nagyon kedves fiú,aki őszinte és szeretnivaló,de sajnos magával sincs kibékülve és mindketten most elég labilisak vagyunk. Engem biztat,hogy nem egymással voltak konkrét bajaink,sem hazugság,sem megcsalás,előtte napokkal még ugyanúgy a közös jövőt tervezgettük,de nagyon kiakadt rám. Azóta írtam neki egy hosszú üzenetet,semmi válasz,de most van a szakdolgozat leadása következő héten,nagyon sok a dolga a sulival. Mit gondoltok? mindketten 21 évesek vagyunk...
2018. márc. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes, ha túl lesz a szakdolgozat leadásán, akkor szerintem lépni fog valamit. Ha tényleg szeretett téged és nem volt megcsalás, akkor legalább annyit tegyen meg, hogy elköszön tőled és nem marad lógva a kapcsolatotok.

Emlékeztetsz a volt nejemre, amikor valami sürgős volt neki, addig idegesített, hogy kimentem a garázsba aludni, mert neki az éppen fontos volt. Akkor éppen 2 munkahelyen dolgoztam és folyamatosan attól rettegtem mikor áll meg a kocsi alattam,mert nem volt időm megjavítani.

Nagyon fiatal vagy még, meg kell tanulnod kezelni ezeket a stresszes időszakokat és tudatosan viselkedni.....ilyenkor nagyon könnyen össze lehet kapni egymással. Nem kell megalkuvónak lenned, csak kicsit elhalasztod a mondókádat.

2018. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos így van,bár én nem is azzal idegesítem ami épp fontos,de szerintem ez nem alakult volna így,ha az első kérésére magára hagyom és nem feszítem tovább a húrt,mert aznap sem így indult a találkozásunk,hogy baj van és vége. Csak nem tudok haraggal elválni,szeretem ezeket a helyzeteket megbeszélni,letisztázni,nekem a szeretet sokkal fontosabb mint a sértődöttség. Komolyan,egy nappal előtte még együtt főztünk,nevettünk,még aznap ő kérdezte meg,hogy szeretem-e illetve mondta is többször. Elhiszem,hogy nehéz volt velem,magát akarja most ezzel védeni,mindent letörölt mindenhonnan,mintha sose léteztem volna az életében,hiszen többször kért,hogy menjek terápiára,amit tudott segített de én csak ráterheltem minden bajomat. Ezért is félek,mert ő egyszercsak bezár és akkor ennyi,a legutóbbi ilyen után egy nap nem,de rákövetkezőre már keresett,most pedig 3 napja semmi. Nagyon bánom neki,egy nagyon szép üzenetet írtam ezzel kapcsolatban,de egyik részem teljesen kész,mert nem merek reménykedni,a másik meg nem hiszi,hogy pár óra alatt így tönkremenjen valami,hogy ne kaphassak még egy esélyt,hisz olyan rosszat nem tettem. De neked is a volt nejed már a hölgy,szóval így nem remélek semmi jót...
2018. márc. 21. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nem pár óra alatt ment tönkre. A problémák régóta fennállnak, Te nem tettèl a javulásért, barátod sokáig türelmes volt veled. Most pedig elege lett. Egyszer már kaptál második esélyt, nem éltél vele. Mitől működne harmadik nekifutásra? Ennek a kapcsolatnak vége. Tedd rendbe magad, és utána kezdj el ismerkedni.
2018. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remelem azert kibekultok, sajnos az en helyzetem is hasonlo volt reszben.. De mi nem bekuktunk ki, nem adott eselyt nekem.

Megkerdezhetem milyen betegsegeid vannak?

Es a betegseged hatott a kapcsolatra? Mi volt a baj konkretan? Amikor eloszor adott eselyt, akkor elotte mi volt a gond?

2018. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaza van.


Figyelj, te ki tudja, meddig vágtad a pofákat, meg voltál tök szomorú, és meddig viselte ezt el.


A türelem is véges, te kapál már egyszer egy esélyt, elcs.szted.


Tessék keresni valakit aki segít téged rendbe tenni, az exedet meg felejtsd el.

2018. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem kétlem,hogy igaza van,elképesztően nehéz volt velem. Azt viszont úgy gondolom,még egy esélyt megérdemel az a kapcsolat,ahol egy hete még teljesen biztos volt az összeköltözés. Miért nem szólt,hogy most ennyire rossz? Az utóbbi időben egyáltalán nem tűnt úgy,hogy baj lenne. Jó lenne ezt megpróbálni,neki nincs veszítenivalója,ha látja,hogy nem változik semmi,akkor még mindig leléphet. De egyébként azért működhetne most,mert nagyon észbekaptam,megláttam a világot magam körül és főleg azt,hogy mit kéne máshogy csinálnom,jelentkeztem terápiára,stb. Tudom,hogy elrontottam,nem ez a kétségem,de szeretnék bízni abban,hogy ezt a próbát még megérdemli a dolog.
2018. márc. 21. 20:47
 7/7 A kérdező kommentje:
A betegségeimet nem szeretném konkrétan megnevezni,nem olyan súlyosak,de nem is gyógyíthatók. Nem hatott a kapcsolatra egyáltalán,ő mindig mellettem volt ebben a témában,ha csak tehette elkísért orvoshoz,de sajnos a betegség egyik tünete/velejárója a depresszió és ez a depresszió volt a baj korábban is,emiatt vitáztam vele sokat meg panaszkodtam,stb.
2018. márc. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!