Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felbukkanhat az őrült ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbukkanhat az őrült ex?

Figyelt kérdés
Mennyi lehet rá az esély, hogy 4-5 év múlva felbukkanjon az exem akivel szakítottam, de abból rendőrségi ügy lett mert begolyózott, szerintetek egy ilyen ember ennyi év elteltével megkereshet?
2019. aug. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam is lett a részemről rendőrségi ügy a szakításból. Bár az én kapcsolatom eléggé gyermeteg volt.

A történet annyi, hogy nem sok sikerem volt a lányoknál és egy fiatalabb lányba lettem szerelmes, akivel másfél évet egymás oldalán le is húztunk.

Majd jött a szopás, édesanyja elhalálozott, ő meg begolyózott és erőszakból kidobattak vele.

Mivel akkoriban tényleg úgy éreztem, hogy a mindenem lett, úgy éreztem hogy elvesztettem az életem értelmét.

Persze nem bántottam, nem zsaroltam őt, semmi ilyesmi nem történt, csak egy rövidebb ideig, úgy egy hónapig zaklattam, meg volt egy-két baromság ami nem kellett volna.

Reálisan soha nem kerestem meg őt igazán. Bár szerintem egy ilyen sztori függ attól, hogy a két fél pl egy városban lakik e. Mi sajnos igen.

2019. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ramos ökle ***** válasza:

Ennek valószínűsége 0,3847 azaz köznyelven szólva 38,47%.

Nem kell aggódni, te is ki tudnád számolni.

2019. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként pár évvel később pont hogy ő keresett meg engem. Bár állítása szerint csak barátkozni akart volna. Szerintem meg marhára nem. Csak gondolom épp nem volt aki, bocsánat hogy csúnya szóval élek, de dugta volna, és szerintem kellett volna neki egy marha. De igazából ő elég hamar rá tudja szedni az embereket, szóval közlésem után ment is tovább az útjára. Am a közlésem annyi volt, hogy nem kérek belőle soha az életben többet. Se barátként se kapcsolatként.
2019. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyébként ez mit takar?:D

"de abból rendőrségi ügy lett mert begolyózott" mit csinált?

2019. aug. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy minden farokba beleült, kezdve a saját unokatestvérével, akivel megcsalt. És még a családja is támogatni akarta benne, hogy jöjjön össze vele. Az apai ági. Csak a srácnak volt annyi esze végül, hogy ez nem normális dolog és ő nem tudna családtaggal lenni.
2019. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!