Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Maradni a biztosban (keves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juliuscezar kérdése:

Maradni a biztosban (keves erzesekkel), valtani es meg probalni a lehetetlent?

Figyelt kérdés
a lehetetlen lenne a parom legjobb baratnoje. Tudom, hogy tabu meg minden, de magarol az erzesröl van szo. Nala erzek olyan erzeseket, amiket a paromon mar nem erzek.

2019. aug. 11. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el és kezdj új lapokkal.
2019. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Számításba kell venned hogy ha megteszed a lépést a párod barátnője felé, azzal nagyon megbántod majd a párodat.

Én személy szerint úgy gondolom, nincs igazán “tabu” mert a saját boldogságodról van szó. Mi van ha pont azzal az emberrel leszel a legboldogabb?

De ettől függetlenül ha a párod nem érdemli meg hogy így bánj vele szerintem inkább légy őszinte és beszélj vele erről. Biztosan nem fog neki tetszeni de ha a háta mögött ráhajtasz a barátnőjére az sokkal rosszabb. Nem beszélve arról hogy akkor a barátságuknak is annyi.

Összefoglalva, ne sunyi módon tedd semmiképp. Én viszont a helyedben ha már egyáltalán nem vagyok boldog a jelenlegi párommal, tovabblépnék és megpróbálnám ezt a barátnős dolgot. Azt egyébként tudod, hogy a barátnő is érez-e irantad valamit?

2019. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

"magarol az erzesröl van szo"

Ez az a tipikus eset, amikor az ember a "szerelembe szerelmes". Az esetek túlnyomó többségében nem működik kapcsolatként.

Két dolgot tehetsz: vagy kilépsz az ellaposodott kapcsolatból, vagy elkezdesz dolgozni rajta, a pároddal közösen, hogy legyenek benne tartósan is érzések.

Ha az előbbit teszed, akkor a következő kapcsolatod is el fog laposodni, és az azutáni is, stb. stb.

Vagy megtanulod, hogy a kapcsolatokért dolgozni kell.

2019. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valasz a 2. valszolonak:


Konkretan nem.

Amikor a parommal csinaltunk valamit akkor a baratnöje is el jött velünk. Emlitette, hogy bar csak neki is ilyen redese, es aranyos baratja lenne mind en (termeszetesen felig el viccelve mondta). Aztan meg fel füllel hallottam, hogy emliti a paromnak, hogy en milyen macko vagyok. Marmind hogy ha peldaul az agyban feküdnenk akkor oda jönne hozzam es a karomban feküdne. Ezt persze termeszetesen ha együtt lennenk. (Ezt is elviccelve mondta)

2019. aug. 11. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!