Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megpróbálom a lehetetlent!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálom a lehetetlent! Felmegyek társkeresőre, kép nélkül. Szerintetek összejön egy kapcsolat így?

Figyelt kérdés

Volt akinek volt így valamilyen sikeréménye? Vagy van ebben tapasztalata valakinek?

Úgy érzem ez maradt az egyetelen reményem, de utálom a könnyű egyszerű dolgokat. Ezért kép nélkül regisztálok fel. Amúgy is, utálok képet kitenni magamról.

Kívánjatok sok sikert nekem. A korotokat és azt is írjátok oda, hogy milyen neműek vagytok.

Tény és való, sokat csakódtam és mélyen elítéltem/ítélem a társkeresőket....de ez az egyetlen út, úgy érzem.


2018. aug. 3. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Ha férfi vagy úgysem fog összejönni semmi.
2018. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen. Fiú vagyok. 26 éves.
2018. aug. 3. 19:10
 3/20 anonim ***** válasza:
19%

Akkor csak az időd húzod ezzel.

Max ha nagyon gazdag vagy és teszel fel pénzes/autós/öltönyös képeket, akkor megtalálnak a gold diggerek.

Mondjuk ők is nők, szükségletekre jók.

Viszont ha nem vagy ilyen, akkor ne álmodozz :D

2018. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na regisztráltam.
2018. aug. 3. 19:16
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül semmi esélyed. Te randiznál olyannal akinek nincs képe.
2018. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
No vagyok. Voltam fenn kep nelkul en is. Esely = a 0-val.Jah es 33. Sok szerencset azert! :)
2018. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Nőként se lenne semmi sanszod. Ki a frász akar bármit is olyantól, aki a saját arcát sem meri felvállalni?
2018. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem soha sehol nem volt képem és olyan 3 éve napi 3 órát tolom 2 vakrandim az egyik chat.hu a másik anotalk.huról
2018. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25f
2018. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Rövid válasz a kérdésedre: Nem.
2018. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!