Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jöttetek már rá, hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már rá, hogy rosszul tettétek hogy szakítottatok valakivel? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Ahogy telik az idő, úgy kezdem elfelejteni, hogy miért is szakítottunk. És úgy hiányzik egyre jobban.

Mit csináljak, hogy ne érezzek így?


2019. aug. 13. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen. De miért akarod, hogy ne érezz így? Ha a másik szeretett, csak örülne neked, ha újra láthat.
2019. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Keresd meg és ismerd fel ismét (immár véglegesen), hogy mi volt a szakítás oka. Nekem az ilyen eset kb erre volt jó. Azóta nem is kerestem:)
2019. aug. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Keress valaki mást, aki elfelejteti. Soha nem jöttem össze újra exszel, ez a gyenge emberek szokása.
2019. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Éreztem, de megvolt az oka a szakításnak, ami ugyanúgy előjött volna, és újra szakítanék.
2019. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Néha eszembe jut, hogy "bárcsak a Hufnágel Pistához mentem volna".

Amúgy nem. Egy kapcsolat soha nem véletlenül ér véget, csak az idő megszépíti az emlékeket.

2019. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, amikor hülyeség miatt szakítottunk. Utána kerestük egymást. Mindenki szépen lehiggadt és működött. Előfordul ilyen is. Mikor mentetek szét?
2019. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen természetes jelenség, hogy idővel elhalványulnak a rossz emlékek, az ember szinte elfelejti, mi nem működött, és csak a nosztalgikus jó emlékek maradnak meg. Sokan - főleg azok, akiknek alacsony az önismerete és emiatt hiányzik belőlük a tudatosság is - beleesnek az agyuk csapdájába aztán újra pofáraesnek, mert előjönnek ugyanazok a problémák.. Érdemes minden kapcsolatot rendesen meggyászolni, rendesen kielemezni, levonni a következtetéseket és megjegyezni azt, hogy mi volt a szakítás oka. Ha ez megtörtént, akkor már nem igazán van értelme nosztalgiázni, a jelenre és a jövőre kell koncentrálni, neked is ezt javasolom.
2019. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Valamennyire hasonló helyzetben vagyok. Mondjuk én pontosan tudom, hogy mi volt a szakítás oka (több is volt, összetett a dolog), de még mindig ott tartok, hogy sokkal több volt a pozitívum a kapcsolatban, mint negatívum. Ennek ellenére nem kezdeném újra, mert azok a problémák, amik miatt szakítottunk, továbbra is fennállnának és hosszú távon még több nehézséget okoznának.

Én most ott tartok, hogy kellő idő eltelt már, szóval még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy most így x idő távlatából újra leüljünk egy nagy beszélgetésre, közösen levonva a tanulságokat. Nem, nem kezdeném újra semmiképp, de lehet, hogy a továbblépésben segítene - mindkettőnknek. (Volt lezáró beszélgetés, de akkor még túlságosan össze voltam zavarodva. Azóta letisztultak az érzéseim és gondolataim, most már sokkal több értelme lenne átbeszélni.)

2019. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért voltak úgy leértékelve a teljesen normális válaszok? Mindet felpontoztam.

Én még nem jöttem rá ilyenre. 1 szakításom volt, egy 3 éves kapcsolatot zárt le. Nem bántam meg, hála égnek. Felszabadító volt, bár kicsit sem kellemes sajnos.

Te azonban még szereted az exed, ha így érzel. Ez így elég necces. Meggondolatlanul szakítottál. Végig kellene gondolnod a dolgokat. Írj egy pro kontra listát. Vagy beszélj vele, ő mit gondol.

2019. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Engem is többször az exek ébresztettek rà tenyleg miert is nem vagyunk együtt


Tenyleg szakitas utan mintha vmi köd ülne az ember agyàra es csak a jora emlekszik eltörpülnek a bajok esetleg megbanast is érez az ember. Felesleges ennek hinni az a tapasztalatom.


Habar en alapvetöen ugy èlek meg kacsolatot hogy bennem nem maradnak "ha"dolgok. Ha nem tettem volna meg, ha elmondtam volna, ha inkabb csendben maradtam volna, ha nem igy, hanem amugy reagalok, ha tovabb türök, ha hamarabb valtoztatok visszapörgetve is tökminden hany verziot adtam volna elö a kapcsolatban igy is ugy is vege lett volna.


Kb mint a pillangohatàs filmben. Ha többször is mesz vissza megvaltoztatni a multat, akkor is meghal vki akarhogy csinalod.

2019. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!