Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottatok már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már valakivel azért, mert beleszerettetek valakibe és nem akartatok sérülni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit akivel nagyon jó a szex és működik a kémia, kezdek nagyon beleszeretni, viszont az ő részéről úgy érzem semmi érzelem nincs csak nagyon erősen vonzódik hozzám szexuálisan, és kíván. de mástéren hideg velem. Nagyon erős a szexualis kémia köztünk, ennyire jó még soha nem volt senkivel így nagyon nehezen tudok lemondani róla, de ugy erzem hogy ezzel csak megjobban beleszeretek, aztan ő még időközben talan meg ram is fog unni, és mivel nem szeretnék fájdalmat magamnak, úgy érzem ennek az egesznek most véget kellenen vetni. Ti voltatok már igy valakivel, hogy azért szakítottatok meg a kapcsolatot valakivel, hogy ne sérüljetek?
2019. ápr. 28. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, döntöttem már így, de ismerned kell magad, hogy van-e alapja a döntésednek a megérzéseid alapján. Amúgy meg kérdezz nála rá, légy egyenes, nem kell addig magadban egyből temetni.
2019. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Ne légy gyàva. Éld és élvezd vele az életet amíg van. A szerelem szép és fàjdalmas is egyben, de ettől fantasztikus. Van egy mondàs, valahogy îgy szól: az életed megéld, ne csak leéld.
2019. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Így van, most kellene lezárnod ezt, mert ebből csak rosszul jöhetsz majd ki. Tapasztalat.

Ha a két fél alapjaiban máshogy tekint a kapcsolatra és más érzelmek vezérlik, abból csak egyre nagyobb sérülés lesz ahogy telik az idő...

(Nem egy, nem két ember jó az ágyban, és ma már mindenkinek akad bőven lehetősége ilyen feltételekkel ismerkedni, szóval, az ne tartson vissza, hogy jó az ágyban)

2019. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Azért hideg veled, mert csak szexre kellesz neki. A nagyon működik a kémia érzés azért van, mert szerelmes vagy és a nőnek akkor baromi jó a szex. Tehát az csak egy része, hogy jó az ágyban, más hiába lesz jó az ágyban, nem lesz vele ilyen a szex a büdös életben sose.

Nekem is mondta férfi, hogy vonzom, mint a mágnes, én ugyanazt éreztem, soha senki iránt nem éreztem ilyen erős szexuális vonzódást amellett, hogy szerelmes voltam és már nem is fogok. De elkezdett tárgyként kezelni, hogy értsem meg, hogy ez csak szex, akkor kezdte ezt a hideg stílust, ami már abnormális volt ahhoz képest a szenvedélyhez képest, amennyire le akart velem feküdni. Ezeknek a férfiaknak valamiért macera a szerelmes nő. Tudják, hogy az ágyban attól lesz jó a nő, de amúgy nem kérnek a kötöttségekből. Vagy azért mert foglaltak, vagy azért, mert fenn akarják tartani a jogukat a változatosságra, de nagy eséllyel valóban nem szerelmesek. Amíg élvezed vele a szexet, addig szerintem ne add fel. Nagyon hamar el fog jönni úgyis az idő, amikor már nem fogod élvezni, mert rájössz, hogy nem szeret. Akkor már ha akarnád se tudnád úgy élvezni vele. Viszont ilyen szexben a büdös életben nem lesz részed többé és csak egyszer élsz. 80 évesen már hiába szeretnéd átélni.

2019. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Igen, volt már teljesen tudatos döntésem, igaz ott a vonzalom nem volt meg, minden más több volt, mint jó.


Megiszom a levét, mert a többi ismerőseim azóta ilyen téren nem érnek labdához sem, hiába van köztük - szinte mindenki - vonzóbb külsőre.



Marad a csalfa remény, hogy van olyan aki mindkét paraméterben rendben van számomra. Ha nem, hát ez van. Az életem így is tűrhető. Bár picit unalmas.

2019. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Mondd el neki hogy érzel.

Lehet ha elmondod neki, akkor ő is úgy fog közeledni feléd, és csak azért tartja a távolságot, mert lehet azt hiszi, hogy ez részetekről csak szex.

De ha azt mondja, hogy szexnél többet nem tudna veled elképzelni akkor hagyd ott.

Csak magadat emésztenéd vele, egyre jobban beleszeretsz, de mivel neki nincsenek érzései feléd bármikor beleszerethet valakibe és dobhat bármelyik pillanatban, mert megtalálta az igazit. Szerintem ezt kerüld el minél előbb.

2019. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Szeretői viszonyban voltam egy pasival, akinek van párja.

Mindez csak addig működik amíg mindkét ember csak barátként tekint a másikra, de mikor már az egyik többet érez, akkor dobni kell a dolgot. Én is így tettem.

Nehéz, de meg kell lépni. Minél korábban teszed, annál kisebb a fájdalom amit érzel.

2019. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Teritsd ki a lapjaid. Mondd el, hogy te mit érzel, utána dönts
2019. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Itt csak te fogsz sírni a végén, ha nem szállsz ki most. És igen, abban biztos lehetsz, hogy megunja, mert mással is meglesz neki a kémia, ha dugásra vágyik. Semmi olyat nem adsz neki, amit nem kaphat meg mástól.
2019. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!