Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan egy elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan egy elhízott igénytelen srácra cserél le? 😀

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem bnőm, elég undoritoan beszeltem vele meg megalaztam es megzsaroltam bevallom nem volt szep dolog, de az hogy mostmeg egy het utan egy zsiroshaju elhizott 0 izmos rosszkepu gyerekkel jon ossze 😂😂 es ott smarolnak kepen ez mi ember? Ennyire lemennek az igenyek csak legyen megdugva
2019. aug. 13. 20:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen! 😀
2019. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Lehet az elhízott, igénytelen srác nem alázza és zsarolja meg, mint te.
2019. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Legyél csak féltékeny, ő jobb srác nálad. 😀
2019. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem masok elott alaztam meg. Csak kuldott videokat kepeket azzal zsaroltam meg meg szennyeztem, meg még par csunyat mondtam neki, de ez nem olyan gaz vagy akkora nagy dolog ezen pattogjon.
2019. aug. 13. 20:08
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De alja vagy...
2019. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Sebtapasz effektus kérdező amúgy,összeszedi magát ès addig lesz a srác utána ùgyis dobja és keres egy jobbat.


Amúgy gàz mièrt kellett bàntanod,nem èrtem, ebből a szempontból nem vagy különb.

2019. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
A zsíros haj és a pocak kisebb probléma, mint a lelki bántalmazás. Amire te azt mondod, hogy nem nagy dolog, az igenis nagyon bántó és egy ponton túl nem lehet elviselni. Nem véletlenül szakított veled.
2019. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem mentek lejjebb az igenyek... eleg alacsonyan voltak mar eleve csak mas szempontbll voly selejtes a partnere eddig
2019. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Igazàból te se vagy valami magas szinten. EQ-ról biztos hogy nem halottàl még, mert az neked nagyon alacsonyan van.

Lehet még magasabban is van az az új sràc.

2019. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Jobbat keresett most mi ezzel a gond ?
2019. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!