Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okokra vezethető vissza amikor súlyosan elhízott igénytelen mamahotelos férfival összejön egy modell alkatú kimondottan szép lány? (Tényleg nem kamu kérdés)

Figyelt kérdés

Az utóbbi időbe kettő ilyen ismerősömnél is kialakult egy ilyen felállású kapcsolat.


Értelmes válaszokat várok az ilyen provokáló gyerekekre nem vagyok kíváncsi aki ide írják mindenre hogy kamu


2018. máj. 13. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mutatsz róluk képet privátban?
2018. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom jó a dumájuk, jó a szociális érzékük, jól tudják fűzni a csajokat.
2018. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ebbe itt mindig belekötnek, de a lányok jó részének nem a külső az elsődleges. Én szépnek mondott lány voltam, mikor összejöttem a férjemmel, aki 170 pár centi, nem jóképű, mamahoteles volt. Magabiztosság, jó duma, férfias kisugárzás... simán beleszerettem.
2018. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Persze, elküldtem őket privátba.
2018. máj. 13. 13:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ezek az ismerőseid, miért nem a csajokat kérdezed meg?
2018. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha ezek az ismerőseid, miért nem a csajokat kérdezed meg?


Kicsit bunkó lenne nem, hogy figyelj már miért vagy ilyen ronda vagy kövér férfival? :D

2018. máj. 13. 13:29
 7/13 peca1000 ***** válasza:
Jó duma a férfi részéről, és önbizalomhiány, vagy "csalódtam a jóképű, izmos, gazdag pasikban és elváltam" érzés a női oldalról.
2018. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6: jogod van bunkónak lenni :) ha van véleményed, vállald fel
2018. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem unják már a felszínes, szépfiús kapcsolatokat. Stabilitásra, bizalomra, igazi szeretetre vágynak. A nőknél ezek a dolgok nagyon fontosak.
2018. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Néha vannak csodák, de minden csoda 3 napig tart. :) Majd kérdezd meg őket a negyedik napon, mi a helyzet... :D
2018. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!