Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki járt itt úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt itt úgy, hogy a szerelme elhagyta, szakított vele, vagy megcsalta? Vagy úgy ki járt, hogy szerelmes volt, de sose tudott vele összejönni? Ha volt valami nagy szerelmi bánatod, mesélj róla egy kicsit, mi történt, hogy érintett! N

Figyelt kérdés
Minden normális választ felpontozok! Bármi ilyet is mesélsz.
2019. aug. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit meséljek? Szar volt. Viszonzatlan szerelem, sosem voltunk együtt.
2019. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem nem olyan rég csaltak meg. Azóta újra együtt vagyunk, de nehezen éltem/élem meg ezt. (milyen meglepő)

Gyomorgörcsöm van még mindig bizonyos helyzetekben, amikor eszembe jut ez és megváltoztam egy kicsit a kapcsolatban.

2019. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az osszes szerelmem/fellangolasom kapufa. Sosem volt viszonozva.

A mostani helyzet meg talan meg rosszabb mint a teljes mertekben viszonzatlan, most van egy srac is a kepben akitol nem tud vagy nem akar szetmenni igy most ketten kinlodunk

2019. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmem, akivel 4 hónapot voltunk együtt és akivel életem legintenzívebb, legeseménydúsabb 4 hónapját éltem meg egyik napról a másikra szakított.

Piszok nehezen dolgoztam fel, szerintem 1 év kellett hozzá, hogy teljesen elengedjem.


De azért az egykori legjobb barátnőm a szakításom után bő fél évvel közölte, hogy anno szilveszterkor (amikor még csak 1 hónapja voltunk együtt) rámászott a barátom, úgy, hogy én a szobában ültem... :) Puff, még egy pofon.

Valljuk be, nem túl korrekt dolog ezt a legjobb barátnőddel közölni fél évvel azután, hogy szakított, tehát bő 10 hónappal az esemény után...


Hál' Istennek, azóta feldolgoztam mind a két pofont, boldog párkapcsolatban élek lassan 10 hónapja, úgyhogy számomra happy end lett a vége és egy percig sem bánkódom. :)

2019. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!