Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 év után szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után szakítottunk, belehalok. Mit kellene tennem, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

5 évig voltunk együtt, elfáradt a kapcsolatunk, föleg az ö részéröl. Én még ragaszkodom hozzá, szeretem, ez a legrosszabb.

Fogalmam nincs mit kellene tennem, még sose volt elötte ilyen komoly kapcsolatom. Hogyan tovább nélküle...:(

Kész vagyok, bármikor el tudom sirni magam, föleg ha valaki megkérdezi, hogy vagyok.

A legrosszabb,hogy egy helyen dolgozunk.

Kész vagyok ma is. Úgy zajlanak a napok, hogy bármit csinálok, eszembe jut és szomorkodom. Elképzelésem sincs a jövőmről.


2019. aug. 16. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Tegyünk egy próbát!


Hogy vagy?

2019. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Foglald el magad, és próbáld elfelejteni.

Sport, hobbik, barátok, rokonok, munka, tanfolyam, dugás. Ezek segítenek.

2019. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő oldja meg. Nekem is volt olyan, hogy két évig nem tudtam ránézni más nőre. Az idő viszont minden sebet begyógyít.
2019. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel múlni fog a fájdalom.
2019. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orulj hogy idoben felismertetek a problemat es nem huzzatok egymas idejet ha tudnad hany olyan van aki csak a latszat meg a mi lesz igy velem ezutanbol marad együtt de nem boldog az egyik fel (se)
2019. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Jól mondja. Tereld el a gondolataidat valamilyen elfoglaltsággal pl kezdj el sportolni. Ez segít a feszültség levezetésében és ha jól lefárasztod magad könnyebben is alszol el.

Kezdj önvizsgálatba, felejtsd el az önsajnálatot.

Csinálj mindig valami hasznosat, hogy ne legyen időd marni magadat.

2019. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél hónappal vagyok 4éves kapcs után. Azt tudom mondani én is, hogy idővel jobb lesz :). Első héten még ránéztem itthon egy bögrére, amiből mindig kávézott, azon el tudtam sírni magam. Aztán eltereltem a figyelmem valamivel, rendet raktam a fejembe.


Sorra vettem azokat a tényeket, hogy mitől lesz jobb nélküle, mik voltak azok amik csak bosszút, veszekedést szültek a kapcsolatban, majd rájöttem, és tudatosítottam, hogy tényleg jobb lesz külön, nekem pl túl sok stresszt okozott (sok-sok dolog). Elpakoltam mindent ami egy kicsit is rá emlékeztetett. Persze így elég gáz, h egy helyen vagytok.


Aztán rá pár héttel rájöttem, hogy nekem pl segít a meditáció is, rengeteg video van fent youtubeon stresszoldásról, elengedésről, megbocsájtásról, stb.


Egy jó ideig a közösségi oldalakrol is letiltottam, hogy ne lássam, mert attól is összeomlottam. Mostmár nem zavar ha meglátom valahol :). Kezd semlegessé válni, mi is úgy mentünk szét, hogy kb szerettük egymást, csak beláttuk, hogy jobb lesz külön.


Azóta nagyon keveset beszéltünk mivel szakításkor konkrétan 2 részletbe 2 napig beszélgettünk-sírtunk reggeltől estig. Mindent átrágtunk. És nem bántam meg, már sokkal jobban vagyok.

Persze hiányzik az ölelése, a személye, a látványa, de tudom, hogy nekünk ennyi volt megírva. Majd jön más.


Ha sírni kell akkor inkább engedd ki, minthogy visszatartsd! Ennek időt kell hagyni, hogy feldolgozd.

Kitartást!!!

2019. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat, sokat segitett!

A legnehezebb az lesz, hogy minden nap látom a melóhelyünkön. Ettöl félek a legjobban.

A többi menni fog:)

2019. aug. 17. 20:48
 9/9 anonim válasza:

Azóta, hogy vagy ?

Sikerült túl tenned magad rajta ?

Én most vagyok bent egy hasonló helyzetben. 5 év után szakítottunk barátnőmmel és valami szörnyű a hiánya. Azt mondta élni akar kicsit úgymond flörtölgetni. Nem váltunk el haragban, sőt. Folyton keres és mivel szeretem nem tudom megállni azt, hogy ne beszéljünk.

2020. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!