Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk. Mit kezdjek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk. Mit kezdjek most?

Figyelt kérdés
Ez megint az érzem ,higy ismét egy srác aki átvert.Mindig azzal jön mindeki ,hogy fel a fejjel találok jobbatde NEM! Mindig ugyanolyan s..gfejek jönnek.. Most fél évig terrorizált az egyik meg ellenőrizgetett de ektűrtem mert szerettem és én segíteni akartam neki változni. De fogta tiltott és elhagyott. Ennek már egy hónapja és nem tudom a sírást abbahagyni. Nem javulok. Hibá levegőzök ,szórakozok, agyalaok mi lehet vele..jól van e. Mi lesz vele. Hogy érezteti hagát( elvileg azért dobot mert nem tud megbízni) most nem tudom mit tehetnék.Semmitől nem érzem jobban magam.
2019. júl. 19. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy itt miért gondolják azt a kérdezők, hogy egy összeeszkábált, zavaros, fogalmazásilag nulla irományt ki tudnak bogozni a válaszolók, és normális hangnemben fognak is nekik válaszolni. Ne haragudj, de nem tudom igazán kivenni, mi a problémád.
2019. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad, a gondolataid, és talán tudunk érdemben segíteni, ha sikerült rendesen megfogalmazni a mondanivalód.
2019. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanolyan s..gfejek jönnek......



Akik már a 4-5-10. kretén férfit fogják ki, azok nem gondolják, hogy valamit ők is sz**ärul csinálnak?


jajj megbántott kihasznált tönkretett 1 pasi....jajj még 1 , jajj még 1 jajj már megint 1...


Mi lenne ha néha jobban a felszín alá is néznétek?

2019. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Zen mi nem értehtő hogy megint egy barmot dogtam ki, aki terrorizált ,de szerettem és változtatni akartam rajta erre letiltott és lelépet..
2019. júl. 19. 14:36
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogyan? Amikor megjátszák az ártatlant. Mindig ismerkedtem mielött összejöttem volna bárkivel. Valaki évekig játszotta a tökéj pasit erre beadtam a derekam és kiderűlt hogy egy idióta és még meg is csalt.
2019. júl. 19. 14:40
 6/14 anonim ***** válasza:

"Most fél évig terrorizált az egyik meg ellenőrizgetett de ektűrtem mert szerettem"


Ezért vonzod be a s..gfejeket. Nincs semmi önbecsülésed, nincs benned tartás. Ők ezt megérzik és kihasználnak. Az ilyeneket az első alkalommal ki kell dobni, nem még fél éveket pazarolni rájuk. Majd ha elkezded tisztelni önmagad, akkor észre fogod venni, hogy a kretének elkerülnek.

2019. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell összejönni minden félével.

Idővel felismerés őket és akkor jó messzire el tudod kerülni.

2019. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Probállom felismerni de nem megy. Mert mindig sír a szájuk hogy de miért nem adok esélyt. Kb 2 hónapig ismerkedek aztán minimum 3 randi és utánna döntöm el. Akkor még normállisan. Aztán megvan amit akarnak, és ennyi. Kb 3 hétig bírják megjátszani maguk és elöjön az igazi énjük. Én meg megszívom kert megszeretem azt akit előadott és utánna csalodhatok.
2019. júl. 19. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba most az önsajnáltatást. Ezzel egyenesen arányosan a randizgatást is hanyagold egy ideig. Komolyan mondom. Nem tudom, miért érzel kényszert rá, hogy egyik kapcsolatból a másikba ugorj, miért kell félni egy kis egyedülléttől. Senki nem lesz attól értéktelen, hogy éppen nincsen kapcsolatban.

Kicsit kezdj el foglalkozni saját magaddal, önfejlesztéssel, önismerettel. Rossz nézni a fogalmazásod, és helyesírásod, persze mondhatod, hogy ideges voltál és sírtál éppen, de ez nem mentség. Ne hagyd, hogy ilyen állapotba hozzon egy féreg, valójában örülnöd kéne, hogy megszabadultál tőle, és le kéne végre vonni a tanulságot, hogy miért vonzod be mindig az ilyen alakokat.

2019. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem az egyedüllétől félek mert az eddigieket se kerestem egyszer csak jöttek. Nekem az érzéssel van a bajom,hogy reméltem hogy ő nem bánt meg nagyon megszerettem erre tessék. És még szeretem a hyeségei ellenére pedig rudom,hogy az a személy akit megismertem eleve nem létezet csak játszott
2019. júl. 19. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!