Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nőket miért érdekli kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért érdekli kevésbé ha elhagyják őket mint a férfiakat?

Figyelt kérdés

Ritkán hallok olyanról, hogy egy nő könyörögne hogy ne hagyja el a pasija, forditva viszont rengeteg ilyet látok/hallok.


Miért?


2019. aug. 26. 18:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem neked mesélik el a nők? Bocs, de ezeket nem a férfiaknak mondják el.


Én nő vagyok, én is könyörögtem már. És barátnői körben is tudok ilyet.

2019. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Röviden:Mert kapcsolat alatt is kavarnak.Ha észrevetted,szakítás után,még aznap megjelennek az "új" kanival.Vérükbe van.
2019. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9%

9-es. Ez így nagyon trendi, meg PC. Viszont abba belegondoltál hogy ez hova vezet? Így is már brutális a hátszelük a nőknek, az egész világ elnőiesedett. A nőknek meg akkor lesz game over, amikor kijönnek majd az élethű. AI vezérelt szexrobotok.


Innentől kezdve már 1:1 lesz az állás, és tényleg semmi szükségük nem lesz egymásra a két nemnek. Aztán mindenki menőzhet ahogy csak akar, milliószámra lehetnek erős és önálló nők. Én nem féltem őket, mert ahol 1000 férfi jól kijön egymással, ott már 2 nő egymást fojtaná meg egy kanál vízben. Aztán akkor már hál' Istennek, nem a férfiak lesznek a világ ellenségei.


Onnantól kezdve át lesz adva a stafétabot a nőknek, tiétek lehet az egész világ, majd ti eldöntitek hogy akartok-e gyereket, elmentek egy spermabankba, kiválasszátok hogy milyen gyereket akartok, aztán felnevelitek. Hol fog ez érdekelni majd egy férfit? Csináljátok, a férfiak meg jól ellesznek a saját világukban. A nagy, erős, maszkulin nő szerinted kinek fog hiányozni? Egy férfinak a gyengédség, melegség, a szeretet, odafigyelés adja meg a lendületet egy nőtől, a modern világ által kitenyésztett, nőnek nevezett élőlények max csak a mazochistáknak valók.

2019. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

A nōket is érdekelheti ez nagyon.. viszont a nō részérōl ez kínosabb ha könyörög egy pasinak, mivel amúgy is általában a férfi szokotf kezdemènyezni meg hajtani a nōre, nem pedig fordítva.. ettōl még a nōt is nagyon érdekelheti a fèrfi, csak ō másképp mutatja ki.


Hülyeség ebbōl arra következtetni, hogy nem érdekli.. esetleg nem akarja megalázni magát.. de amíg nem tudod, hogy hány nō sír otthon elbújva egyedül a szobájában titokban, mert elhagyták, addig ne következtess.

2019. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13#


Teljes mértékben egyetértek azzal amit írtál.


Annyit tennék csak hozzá, hogy nem kell megvárnunk a teljesen élethű szexrobotok megjelenését.


Akinek sok pénze van ha eljár egy olyan prostihoz akihez visszajáró vendég lesz, kialakulhat vele is egy olyan viszony, hogy abban örömét leli mindkét fél. Nekem már volt ilyen. Összehasonlítva a házasságommal ahol hetente egyszer szexeltünk, és az eltérő beosztásom miatt szinte nem is láttuk egymást, nem sok különbséget érzékelek. Sőt a prosti sokkal kedvesebb volt, jobban odafigyelt rám. A feleségemnek meg csak elvárásai voltak felém. Nekem persze nem lehettek felé.


Egy volt munkatársamnak is elege lett a nőkből. Ő még csak prostikhoz se jár. Vett egy minőségi műpuncit és azt mondta, hogy arra gondol közben akire akar, Sokkal intenzívebb orgazmusai vannak.


Szóval már mi sem szorulunk rá a nőkre. És összehasonlítva egy tartós kapcsolattal amiben nekem már többen is volt részem nem biztos hogy megéri elviselni azt a sok hülyeséget ami azzal jár egy 20 perces szexért hetente.


Persze ha lennének még tömegével olyan melegszívű, odafigyelő, törödő stb. nők akikről beszéltél, na értük megérné küzdeni. De a mai "erős" férfias nőkre miért lenne egy férfinak szüksége? A nők sem szeretik a puhapöc..s férfiakat, akkor nekünk miért kéne szeretni egy férfiként viselkedő nőneműt?

2019. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én ezt pont fordítva vettem észre. Míg én könyörögtem az exemnek és ott sírtam hogy ne hagyjon el addig ő ridegen mondta hogy nem akarja folytatni és 1 hét múlva meg mással volt.
2019. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy a provokáló kérdésre lányok leírták hogyan könyörögnek a volt szerelmüknek, gondolom ez volt a célja.

Undorító ez a rovat sokszor.

2019. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem senki ne könyörögjön azért, hogy ne hagyják el, akár férfi, akár nő az illető. Tök megalázó lehet.

A férfiak meg miért hiszik azt, hogy a szexrobot téma megijeszti a nőket? A nők simán elvannak férfiak nélkül is, attól, hogy elérhető áron lesznek szexrobotok, még nem fognak minden jöttmenttel szóba állni.

2019. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A nők tiszteletben tartják a párjuk döntését, a férfiak meg azt hiszik, hogy a nőnek csak egy kis győzködés kell, és majd meggondolja magát.

Nem egy barátnőmet vigasztaltam már átsírt éjszakákon keresztül, hogy tudjam, hogy igenis érdekli őket az elhagyáss.

2019. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18


Persze tudom hogy most is elvannak a nők férfiak nélkül, és nem állnak össze most se akárkivel. Nem is erről volt szó.


Hanem arról, hogy a változás az lesz a szexrobotok megjelenésével, hogy most már a férfiak is ellesznek nők nélkül, ők sem szorulnak majd rá hogy ajnározzák a nőket.

2019. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!