Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után rajöttem sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után rajöttem sok mindenben hazudott nekem csak nem értem miért?

Figyelt kérdés

Miért hazudott nekem arról hogy azért ment az ő bankszámlája amíg együtt volt az exével mert neki nem volt ha egyszer azt mondta hogy dolgozott el adoként Romániában élt onnan költözött vele össze és kért magyar állampolgárságot hogy állítólag több lehetősége lehessen és mindenhol a fizetést bankszámlára adják vagy arról hazudott hogy dolgozott hogy előttem védje hogy nem mellette kezdett el dolgozni hanem már előtte is dolgozott vagy arról hazudott hogy az ő számlára ment a pénze.

És azt se értem hogy 7évig mért vagy hogyan szerethette ha olyan emberrel volt egyűtt aki ha dühős volt vagy nem tetszett neki valami kiabált vele és duzzogott rá nem szólt hozzá amíg ő ki nem békitette azaz meg kapta amit akart. És velem meg csak 1évet volt majd elhagyott mert állitása szerint ki szeretet belőlem mert ha problémáink voltak én meg akartam vele beszélni de ő nem hanem szőnyeg alá söpőrni a bajt és kész és ha nem akartam ezt hagyni elrohant lakni vissza az anyjáékhoz és szakítani akart velem 3szor könyörögtem őt vissza de már 4szerre már nem engedte végleg vége közölte sose tudna már úgy szeretni engem és nem tudom mennyire igaz amit dühében mondott hogy sose tudna annyira szeretni mint az exét szerette.



2019. aug. 27. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet érteni mit írsz. Nem lehetne, hogy használj vesszőt és normálisan írd újra? Ez egy zavaros katyvasz.
2019. aug. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki lefordîtanà ezt magyarra?
2019. aug. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A bankszámlásról azt akarja mondani a kérdező (szerintem), hogy amíg együtt voltak az ex bankszámlájára ment a fizetése, mert csak neki volt bankszámlája és azt is mondta, hogy már azelőtt is dolgozott mielőtt összejöttek, miközben nem.


A másik probléma, hogy az exével 7 évig volt, aki mindig hisztizett ha nem tetszett neki valami, míg vele 1 év után azért szakított, mert egyszer-kétszer problémázott ezen-azon.

2019. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a bankszámlás dolgot nem igazán értem,de aki menni akar,azt engedni kell,hadd menjen.Ne alázd meg magad azzal,hogy könyörögsz,háromszori szakitás után,már úgyse sülne ki semmi jó az egészből.Még a végén azt hányná a szemedre,hogy nem akart téged,de visszakönyörögted.Hagyd a fenébe,keressél egy normálisabbat.
2019. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es: tegyük azért hozzá, hogyha kicsit képezné magát a kérdező (helyesírás, fogalmazás stb), akkor jó esélye lenne neki megfelelő partnerre. De ezt a kérdező ne lássa:) és ne adjon érte lepontozást. Nehéz dolog ez, de szerintem nagyon sokat olvass (mintha nyitott lennél) és próbálj a saját dolgaiddal többet foglalkozni.
2019. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtam megérteni, pontosan miben hazudott, de igazából utólag már nem tök mindegy, miért? Örülj neki, hogy nem vagy már egy hazug emberrel együtt.

30n

2019. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!