Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rájöttem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a barátom füvezik. Szakítani akarok. Azt mondja megváltozik. Nem tudom mi legyen. (? )

Figyelt kérdés

Több mint fél éve füvezik. Visszagondolva nem is értem, hogy nem vettem észre hamarabb.

Beszéltem vele. Amikor megmondtam neki, hogy szakítok, elkezdett sírni és könyörgött, hogy bocsássak meg neki. Igyekszik megváltozni. Adjak neki még egy esélyt mert csak én vagyok az egyetlen boldogsága és ha én elhagyom akkor már nincs értelme az életének.

Félek...mi van ha ezt is csak a fű mondatta vele...egyszerűen nem tudom mit tegyek. Szeretem, de most, hogy tudom füvezik undorodom tőle. Mindig elítéltem a drogosokat. Apám alkoholista volt és utálom az önpusztító életformát.

Anyám mindent elnézett apámnak. Az alkoholizálásait is. Teljesen tönkre ment mellette.

Nem akarok erre a sorsra jutni. A barátom ezt nagyon jól tudja. Úgy érzem cserben hagyott.

24n



2017. nov. 11. 18:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor szakíts, ha őrlődést és fejtörést okoz, és mindigis elítélted a drogosokat. Bár nemtom, de nekem ez lenne a legegyszerűbb, hogyha ez érzelmi gondot jelent neked.
2017. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
*tönkrement
2017. nov. 11. 19:02
 3/51 anonim ***** válasza:
57%
Milyen gyakran szív?
2017. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
En szakitanek vele. Nalam alkoholista rokonok nelkul is zero tolerancia van minden ilyesmivel szemben (dohanyzas, drog, alkoholfogyasztas - kiveve, ha nem reszegsegre iranyul, es pl. valodi pluszt ad az adott etelhez), mert nem tudok ertelmes emberkent tekinteni arra, aki ilyenekre kolt. Igy pedig a kapcsolatnak sem lenne ertelme tobbe.
2017. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
52%

Milyen gyakran csinálja?


Ha mindennap ultragáz,de ha ritkán akkor semmi baja nem lesz.

Azonban ha mindennap akkor tényleg para a szitu

2017. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, de heti 3-4 biztosan.
2017. nov. 11. 19:14
 7/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, de heti 3-4 nap biztosan.
2017. nov. 11. 19:14
 8/51 anonim ***** válasza:
90%
En elsősorban nem a fuvezese, hanem az érzelmi zsarolás miatt szakítanék.
2017. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

#8

Nem mondta, hogy öngyilkos lesz ha szakítok vele.

2017. nov. 11. 19:25
 10/51 anonim ***** válasza:
35%

Hmmm,és mennyit tol el?

Befolyásolja az életét?

Lustább,esetleg ,,bambább" lett?


Mert az már picit sok,ha elszív néha egy pömpit haverokkal azzal nincs gond,de hetente több már sok azért.

Munkája van?Romlott esetleg a teljesítménye?

2017. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!