Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segitenetek? Total kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek? Total kivagyok bukva.

Figyelt kérdés
Szakitottunk a parommal, reszerol nagyon gyerekes modon. Nem sokaig voltunk egyutt viszont en teljesen kivagyok bukva. Nem talalom magam, sokszor korulotte forog a gondolatom. Kimozdulok a baratnoimmel, elkezdtem sportolni, ami persze ideig oraig lekot de ha egyedul vagyok vagy csak ugy jon egy gondolat borul minden. 1 honapja tortent, teljesen lezaratlan szalak (nem indokolta meg miert “ csak” nem akarja es kesz). Ami a legjobban bant, hogy biztos van mas lany, akivel beszelget, idot tolt es ha ez eszembe jut, a siras hataran vagyok. Ez normalis? Megis mit kellene tennem, hogy jobb legyen?
2019. aug. 29. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Keress valaki mást akivel jól érzed magad, aztán idővel jobb lesz.
2019. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ne alázd le magad, majd idõvel rájössz,hogy jó volt a döntés.
2019. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramos ökle ***** válasza:
Nem, dehogy, szakítás után úgy szokott lenni, h másnap már azt sem tudod, kivel jártál, teljesen elfelejted. Fura, h nálad nem így van.
2019. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Tudom,nehéz,de majd elmúlik.Próbálj meg más srácokkal ismerkedni.Lehet,hogy először mindenkit az exedhez fogsz hasonlitani,de majd túllépsz rajta.

Lényeg,hogy ne zárkózzál be a sebeidet nyalogatni.

2019. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Adj már magadnak több időt! 1 hónap lópuki. Hiába volt rövid a kapcsolat, megrázott téged. Legyél kicsit türelmesebb meg elnézőbb magaddal.
2019. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Egy percig nem erdekelne, aki ilyen indokkal szakitott. De ha akarsz, legyel kibukva.
2019. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Az idődet pocsékolod el a nyavalygásra és a hisztire amit miatta teszel. Légy érett talpraesett ember.
2019. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!