Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek kivagyok bukva de nagyon?

Figyelt kérdés
volt egy srác akiwel smárolgattunk de van barátnője és én ennek véget akartam vetni és elmondtam valakinek hogy smároltunk néha és ő úgy kimagyarázta mint a sicc. és most én vagyok a rossz más szemébe higy mért hazudtam. valki segítsen mit tegyek. elfelejteni sem tudom:'(
2010. jún. 15. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak Te vagy a "rossz" hanem a pasi is!!!!!Tanulság????Ne állj le olyan pasival akinek van Párja...Neked hogy esne ha a Te barátod csinálná ezt egy másik lánnyal?


Bocs de az hogy még mindenkinek elmondogattad az meg elég szánalmas dolog.A barátnö nem tehet semmiröl.És igy még ráadásul Te leszel a rossz.Az olyan pasi aki meg más nökkel kavar mikor barátnöje van az meg egyenlö anullával.Neked ilyen kell?

2010. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de kikészültem miatta..
2010. jún. 15. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:

sz@r ügy anyukám az első hozzászólónak igaza van. Te voltál a buta, az más kérdés h a pasi meg szemét. Ha neki nem volt annyi esze akkor legalább neked lehetett volna. Azzal meg h elmondogatod h mi történt csak halálra égeted magad a többi ember előtt. Max a csajszival kellett volna beszélned, h legyen óvatos a barátjával, de őt se szabad letámadnod.

18/L

2010. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugyan gondoljatok a helyembe... énis csaj vagyok .. ellenállj te basszus olyan könnyen nagy a szátok de ha veletek történne nem tom mit csinálnátok
2010. jún. 15. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Pfff.
2010. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!