Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bejelölnéd? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölnéd? Lent

Figyelt kérdés
Ha törölt volna az exed egy közösségi oldalról, x idő után bejelölnéd újra? Ha nem miért nem, ha igen, akkor miért?
2019. aug. 30. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Úgy írt neked, hogy nem jelölted vissza? Hogy vetted észre az üzenetét? Nekem ilyenkor az engedélykérések közt landol, sokszor nem is veszem észre.

Írj neki, hogy te is Boldog Új Évet kívánsz neki és reméled boldogabb lesz az új párjával, mint veled volt. Ezt vagy megcáfolja vagy nem. Remélem nem csak hülyít téged.

2020. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Engedelykeresek közé tette. Nálam a telefon kijelzi azt is.

Visszairtam, megköszöntem. Aztán ennyi.

Igazából egy régi kérdést kerestem itt a gyk-n , igy futottam bele ebbe a kérdésembe. Gondoltam akkor már leírom ,hogy mi volt, mert azért egy kicsit meghokkentett.

Én biztosan nem írnék ,ilyenek után senkinek. De ez ugye én vagyok , más meg más. :)

2020. jan. 1. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!