Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebookon bejelölnéd a...

A facebookon bejelölnéd a szomszédodat akivel csak köszönésig jutott a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Hiszen ismerősről van szó.
2011. febr. 4. 02:32
 1/4 anonim válasza:
én nem
2011. febr. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem,minek?

A közösségi oldalak lényege hogy az ismerőseimmel tudjam tartani a kapcsolatot,főleg azokkal akik távol élnek.


Egy alig ismert szomszéddal akivel csak hébe-hóba köszönünk egymásnak mégis milyen "kapcsolatot" lehet tartani?Ennyi erővel mindenkit be lehetne jelölni akivel csak egy szót is váltottam mióta élek.


Nem az a legfontosabb hogy ismered-e vagy hogy milyen közel lakik hozzád,hanem az hogy beszélő viszonyban vagytok-e,van e mondani valód neki...

Az hogy egymástól pár méterre laktok és ebből kifolyólag néha-néha köszöntök egymásnak amikor összetalálkoztok,szerintem még nem indok hogy be jelöld.

És csak azért mert szomszéd,még egyáltalán nem kötelező ismerkedni és kapcsolatot tartani vele....


Én biztos nem jelölném be...Esetleg akkor ha egy hamvas kis pipi,akinek a mellehúsából lehetne csipkodni és jól mutatna a profil képe az ismerőseim között xD

2011. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő választ. Én is kb. így gondolom.
2011. febr. 15. 22:31
 4/4 anonim válasza:
Én sem jelölgetek orrba szájba mindenkit. Azért bejelölni valakit hogy meglegyen a 6000 ismerősöm, szerintem hülyeség. Mondjuk engem jelölgetnek olyanok akikkel épphogy köszönőviszonyba vagyok, de megadom azt az örömet nekik hogy emeljem a létszámot az ismerőseik közt. :-)
2011. júl. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!