Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem az exem!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem!?

Figyelt kérdés

Egy hete szakított velem a barátom. Nagyon megvisel, hiszen különleges kapcsolatunk volt, nagyon szerelmesek voltunk egymásba és mind a ketten azt hittük, hogy az igaziak voltunk egymásnak. A fő okai a szakításra: szerinte önző voltam (mindig azt néztük, amit én akartam, nem mentem el vele horgászni, nem találtam ki én programot). És szerinte nem vagyok hozzávaló. Ő egy ambíciózus, erős személyiség, akinek mindig minden sikerül és küzd, én pedig egy nem túl erős személyiség vagyok, akinek elég a "beosztott szerep a főnök helyett". Azt mondta, hogy ő olyan lányt akar maga mellé, mint amilyen személyiség ő

Egyébként békében váltunk el, ő is sírt (soha nem láttam előtte sírni) és megbeszéltük, hogy szeretjük egymást, ezért nem szeretnénk teljesen eltűnni egymás életéből, szóval, ha készen állunk rá, akkor akár beszélgethetünk is, mert érdekel minket, mi van a másikkal.

Szerintetek hogy álljak ehhez a dologhoz? Később még lehet ebből valami vagy tényleg megmaradnak csak "barátoknak"?

(Hozzáteszem, szerintem inkább az lehetett a probléma a kapcsolatban, hogy nem jöttünk fel hozzá eléggé, én csak akkor láttam be a hibáimat, mikor már késő volt).

20L


2019. szept. 4. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nagyjából annyi lesz, amíg nem talál mást, addig kell egy punci, akit dughat. Ő nem szeret már és nem is akar majd veled lenni többé. Ne reménykedj. Megmondta, hogy milyen csajt akar.

Ez meg sajnos alap dolog, hogy a nőt (főleg így hogy pasi szakít), megtartják kurelásra.

2019. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom már meg is van a hozzá hasonló személyiségű lány, csak elfelejtett szólni...


Amiket felsoroltál, olyan mondvacsinált indokok...Nem találom a kiváltó okot, az eseményt, ami miatt erről egyáltalán beszélni kéne. Hidd el, megismert valaki mást.

2019. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók tuti lányok...

Nem biztos hogy van más... Egyszerűen kell a szabadság. Egy fiúnak, férfinek pl a horgászás az nem mindig csak hobbi. Ez egy életérzés is lehet (nekem nem az, de tudok ilyet) és ha nem támogatják benne akkor úgy érzi nem is kell neki aki támogatást nyújt. Ő egy erős határozott jellem. Tudja mit akar. Ez szép dolog. Szerintem szeret, de úgy érzi te visszafogod a karrierjét... Én nem engedtem volna így el kb semmi konkrét indok.

Más részt, ha jó volt a szex és megtudtál adni mindent amire vágyik akkor nem keres mást...( Az én párom bármit megtesz és szereti is, ez által hiába veszekszünk vagy jön vele szembe egy fullos nő, nem is érdekel. Mert tudom hogy nem tud semmi újat.. Nincs ott a kisördög hogy mivan ha ő többet enged vagy jobb vagy akármi. Egy nő legyen a házban háziasszony, a konyhában szakácsnő, az ágyban "szajha". Akkor nem lehet baj sose.

2019. szept. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, azt néztétek, hogy neked mi jó, de egy gyengébb személyiség vagy? Csak nekem üti a kettő egymást? Általában az akaratos ileltő dominánsabb is.

No mindegy, a szakítás utáni barátság meg minden, csak nem egészséges. Szépen töröld ki, vagy szakítsd meg vele a beszélgetést, legalább egy jó ideig, míg nem vagy túl rajta.

Ebből a "nagy" barátságokból általában két forgatókönyv szokott lenni:

1) egyikük bepasizik/becsajozik, az a fél (általában, akit kidobtak) teljesen kikattan, jól összeveszik és letiltja a másikat = ugyanott vagyunk, amit mondtam, csak megspórolod a fájdalmat

2) egyik elkezd könyörögni, hogy mégis legyen folytatás, majd pár hónap múlva megint szakítás lesz, mert semmi sem változott a problémákkal kapcsolatban = kezdődik minden előlről.

Ergo, szépen zárd le, mondd meg neki, hogy ne kommunikáljatok egy jó ideig.

28n

2019. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!