Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Öngyilkos akarok lenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akarok lenni az exem miatt. Mindennél jobban szeretem mindent megadnék érte. Arra is gondoltam hogy a házuk melletti réten mikor jön haza melóból és akkor látna. Talán észhez térne hogy mit csinál velem?

Figyelt kérdés
A világon a legjobban szeretem, de ő le se szar már. Bármit megadnék érte de semmire se vevő

2016. júl. 16. 19:12
1 2 3
 1/26 RRR ***** válasza:
93%
vagy még inkább eltávolodna......
2016. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Pár órája nem ugyanez a kérdés volt itt?Gondolom azóta a helyzet változatlan...
2016. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Mit adott neked, hogy öngyilkos akarsz miatta lenni?


Neked sem kell már hülyébbnek lenned...

2016. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"Talán észhez térne, hogy mit csinál velem?"


Tévedés. Te csinálod ezt magaddal, nem ő.

2016. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A rét jó ötlet, ott el is tudna ásni.
2016. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen srác...
2016. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5-ös, spontán eszembe jutott, hogy játszhatnának walking dead-et! :D
2016. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi volt ennek az előzménye, de ezek az öngyilkossági fenyegetőzések exektől érzelmi zsarolások, amiknek vagy behódol valaki vagy nem (de minden szakértő azt mondja, hogy ne tegye senki sem...).


Szomorú dolog a szakítás, de ezzel inkább csak elijeszteni fogod, mint visszanyerni. Fogadd el a dolgot, mert ezzel se magadat, de őt nem fogod boldoggá tenni. Van élet a párodon túl is, foglald el magad amíg nem teszed túl magad rajta és amíg nem lesz egy másik kapcsolatod.

2016. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz öngyilkos lenni, csak fel akarod hívni magadra a srác figyelmét. Tudom, hogy nehéz, mert én is átéltem, de nem tehetsz semmit, sajnálom. Majd az idő segít, meglátod.
2016. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%

Miért ne akarna öngyilkos lenni? Én is voltam már elkeseredve mások miatt, de nem volt bátorságom sosem még csak próbálkozni sem, azt gondoltam majd lesz valami jobb, hát elég vegyes a mérleg eddig.


Mintha olyan jó élete lenne itt mindenkinek.

2016. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!