Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakitanatok? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok? Már nem szeretem, de itt van a közös fiunk, közös házunk?

Figyelt kérdés

Terveink voltak, amiket sajnálok..

Látom, hogy ő oda van értem én meg már kicsit sem szeretem. Fél éve orlodok, nem izgat fel, nem szeretem ha hozzám ér, érdekel ha mesél valamit és h mivan vele,mert tisztelem. De valamiért elmúlt minden. Nem a nagy szerelem, hanem minden részemről.

Maradjak vele a gyerek miatt!??

Tudom, ha szakitok és leszek a faluban a rossz, a buta, a hülye, szemét.. Stb


2019. szept. 5. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ma már a gyerek sem összetartó kapocs. Ha nem szereted, felesleges vele maradnod. Csak magaddal, illetve a másikkal baszol ki. Gondolom a nő vagy.
2019. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

Üdv a való világban!


EZ a házasság! Ezt akartad, nyeld be!


Őszintén, anyagilag megteheted, hogy válj?


(És engem nézz le, meg köpköd mindenki, hogy 40 évesen miért diáklányokat hajtok.)

2019. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen, bocsánat én vagyok a nő.

Annyira sajnálnám a párom, látom, hogy szeret és igyekszik rendbe tenni a múltbeli hiabit és próbál változni. De sajnos a sok rossz és vita kiölt belőlem mindent. Mindig azt mondta elhagy, minden vita alkalmával és én erre készültem lelkileg meg minden értelemben, talán ezért tűnt el a szeretet. Vedekezes kepp

2019. szept. 5. 11:34
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok.
2019. szept. 5. 11:34
 5/22 A kérdező kommentje:
Én nem kopkodok senkit, de tudod milyen a falu.. 🙄
2019. szept. 5. 11:35
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
egy percet se várj! nagyon nehéz lesz...
2019. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha már itt tartotok,nem érdemes együtt maradni.

Az viszont sajnálatos,hogy erre akkor jöttél rá,amikor mát megvolt a gyerek.

2019. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Matekozz!


- Van hová menni?

- Van lóvéd kajára?

- A gyerek...mi van ha maradni akar?

- Melód van?

- Gyerek hány éves?

- Van új kanid?

2019. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7# úgy ahogy egy 4 éves kapcsolat, úgy egy 20 éves is eltud romlani, NINCS Garancia!

Szinte nulla köze van ehhez.. Nem látok a jövőbe, ahogy senki. Bármivel megeshet ez.


Nincs új párom, szeretőm sem.

Ha maradni akar? Akkor is megkérem, próbáljuk meg külön.

A ház ahol élünk, az enyém és apukámé, de leginkabb az apukámé!nemtudom mi lenne a házzal, el nem adnám. Sajnálnám. Szerintem megegyeznénk, hogy kifizetem amit rakoltott felújításkor.

2019. szept. 5. 12:01
 10/22 A kérdező kommentje:
A gyerek másfél éves lesz, munkám nincs, nemrég adtam be pár helyre az önéletrajzom, de amúgy őstermelő vagyok. Csak azt befejezem, ha szét válnak útjaink. Egyedül nem tudnám csinálni sajnos.
2019. szept. 5. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!