Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok vele? Négy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok vele? Négy és fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de. Többi lenn!

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyunk együtt,már a kapcsolat elején tisztáztuk,hogy mik a terveink a közös jövőt illetően egymással,milyen a felfogásunk.Eleinte szeretett volna velem családot,gyereket,most meg..Munkát akarok váltani,mielőtt kikészülök teljesen,munkakeresés közben a napokban benyögte,hogy jobb sztornózni a gyerekkel kapcsolatos terveimet,mert nem szeretik a munkáltatók a kisgyerekes anyukákat. :( Szeretnék majd gyereket,s logikusan nem a nagyvilágba,a semmibe ész nélkül..De ez fájt,rájöttem,hogy neki aztán soha nem kell..Az évek meg telnek..Munkamániás,neki a munka a szerelme,s úgy érzem,én csak valahol vagyok a sorban.Meg is mondta nekem,hogy neki a munka az első.Pedig már úgy néz ki,mint aki egy éve nem aludt..Ha bármit meg akarok vele beszélni,akkor ingerült terelés,meg hogy nekem semmi nem jó..Akárhányszor ígér valamit,sosem tartja be,legyen bármiről szó.Ha viccesen megemlítem a dolgot,akkor megint az ingerült válasz;minden a szőnyeg alá van emiatt seperve,nem lehet semmit megbeszélni..Bántani sosem bánt,de sokszor rámcsapja a telefont,vagy "Nekem már megint ezt kell hallgatni"ha egyszer-kétszer kimondom,amit gondolok.. 27L
2017. máj. 9. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez a tipikus, hogyan építsük le a kapcsolatot esete...én a feleségemmel jártam hasonlóan, mert egy munkamániás, karrierista és egoista nővé vált...fél évig tipródtam, próbáltam mindent, aztán döntöttem és elváltam...nem bánom...
2017. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ünneprontó lenni de ez úgy tűnik, mintha 'máson dolgozna' sokat, le akar építeni valószínűleg csak várja, hogy te tedd meg mert gyáva kiállni megmondani a frankót. Bocs
2017. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Gyereket nem akar, te igen.

Az ígéreteit nem tartja be, nem lehet semmit megbeszelni vele, minden a szőnyeg alá van söpörve.

Sokadik vagy a sorban... minek vagy még vele?

2017. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát gyökér... de mindegy is.

Ennek vége.

2017. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
végre egy normális ember aki nem nyakra főre akarj a a gyerekeket csinálni, becsüld meg!
2017. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyetertek az elottem szolokkal sajnos:(
2017. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

"munkakeresés közben a napokban benyögte,hogy jobb sztornózni a gyerekkel kapcsolatos terveimet,mert nem szeretik a munkáltatók a kisgyerekes anyukákat" - Gyereket tervező nőként sem értem, hogy mi fáj (!!!) ebben neked. Ez nem az ő privát indoka a gyerekvállalás elhalasztására, hanem a kőkemény valóság b..szki.

Remélem, a mostani eszeddel nem sikerül be a gyerek, nem ártana agyban is felnőni hozzá...

A másik, a működésképtelen párkapcsolaton belüli kommunikáció; na abban igazad van, de megint csak ott tartunk, hogy tán gyerekvállalás előtt ezt kéne rendbetenni, nem...?

2017. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,látom,nem sikerült teljesen értelmezni,amit írtam.Ilyen és ilyen problémák vannak,ezek miatt menthető-e,vagy sem,a gyerekere csak úgy lett itt kitérve,hogy mint kiderült,ellenkező nézeteket vallunk bizonyos téren,ami régen nem így volt.A kutya nem mondta,hogy most,munkakeresés közben/előtt/egy-két hónap munka után stb egy jelenlegi állapotban lévő kapcsolatba szülne-e az ember.HANEM VALAMIKOR,AMIKOR MINDEN RENDEZETT.HA jó is lenne ez a kapcsolat,elment vele közel öt évem,én sem leszek fiatalabb,új munkahelyen tuti,hogy minimum két-három év-vagy még több-amire talán elkezdek elérni valami komolyabbat..Addigra ha lehetséges,helyre kellene hozni ezt a kapcsolatot,amire kicsi esélyt látok,vagy találni idővel valakit,aki nem így áll a dolgokhoz.Tehát nem most szeretne az ember,ilyen instabil dolgokra!A stílust pedig kikérem magamnak,úgy látom,más is tudott szép,kulturált választ adni.
2017. máj. 9. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de rémesen írsz. A vessző, meg a sor végi írásjelek után szünetet szokás tenni.
2017. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért akarsz munkahelyet váltani?

Ő mit gondol erről?

Új munkahelyen sajnos tényleg nehezebb, ezért én nem várnék azzal a gyerekkel.

Az csak feltételezésed, hogy neki egyáltalán nem kéne gyerek.

Lehet, hogy az riasztja, hogy egyszerre akarod a kettőt:

a gyereket meg az eddigitől megerőltetőbb munkahelyet.

2017. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!