Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy közöljem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem a barátnőmmel azt, hogy nem csak vele akarok lenni hanem már más lányokat is dugok? . Arra gondolok hogy szakítanék vele, de azért még megdugnám párszor.

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 14:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy közöld? Csak őszintén. Ha van egy csepp esze, azonnal kivág a francba.
2019. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha fordítva kivágnád, akkor szerinted neki nincs joga téged lapátra tenni? Legjobb ha szépen megmondod, hogy más lányokkal is qrni akarsz, aztán meglátod mit lép rá
2019. szept. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Fereg..
2019. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy féreg vagy. Lődd tarkón magad.
2019. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a barátnőd szemébe nem mertem volna nézni, nemhogy még ilyen kéréssel forduljak hozzá. Szégyelld magad! Utolsó ember vagy... Remélem kidobott azóta.
2019. okt. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyádat dugod az a kettőtök dolga. Kis sz@*×rf*@×szú ge@#ci selejt p$*@cs hányadék gyökér.
2019. okt. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Megkérdezhetem, hogy mi lett a végkifejlet? Bár sejtem, ha normális és nem szellemi fogyatékos a barátnőd akkor kidobott. :/ Nagyon meglepődtem ezen a kérdésen bevallom, nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen jellemtelen ember, mint Te. Mondjuk legalább őszinte akartál volna lenni és nem kertelni. Talán ez az egy becsülendő dolog az egész sztoriban.
2019. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
szakítottam vele, utána pár napra ismét lefeküdtünk és újra együtt vagyunk. közben dugok egy másik lányt is. szóval egész jól sült el
2019. okt. 31. 14:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Gratula
2019. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugy latom akkor ugy tettel, mint itt az egyik kommentelo. Buszkek vagytok most mi, hogy 2 embert is at tudtatok b*szni? Kepzeld velem meg mi tortent... En is szakitottam de vegleg, mar egyszer kapott eselyt egy szakitas utan, nem elt vele. Tovabbra is bunko paraszt maradt. Igy jart, remelem te is igy jarsz mint az exem aki szepen pofara esett, mert azt hitte mindent el lehet neki nezni. 🙂🙄
2019. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!