Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha még ma szakítana veled a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még ma szakítana veled a párod, mennyi idő múlva kezdenél el új párt keresni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 21:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, ne légy biztos benne, hogy igazad van! Én a fősulin nagyon-nagyon meglepődtem a nyelvművelés óránkon, amikor az oktató arról kezdett beszélni, hogyan helyes pl. az idegen eredetű szavak helyesírása.

file, scanner és társai

Addig meg voltam róla győződve, hogy mindezt nagyon gáz úgy írni, hogy fájl és szkenner.

Ő azt mondta, abban a pillanatban, ha elterjed egy idegen szó fonetikus írásmódja a magyarban, onnan kezdve úgy is helyes. Nem ül össze a Magyar Tudományos Akadémia és nem fog döntést hozni arról, hogy 2019.06.08-tól helyes azt írni, hogy szkenner...Egyszerűen onnan kezdve, hogy elkezdik általánosan úgy írni, helyes. Nekem ez furcsa kicsit, de ha emellett a logika mellett haladok, akkor a párkeresés kifejezésben nincsen semmi hiba, mindenki így használja és érti és elég régen ahhoz, hogy minden bizonnyal tökéletesen helyes. Ha a páromról beszélek, akkor pontosan a kettőből a másik félről van szó, akit miért ne kereshetnék?

2019. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Sokára, nagyon sokára. Esetleg soha.
2019. szept. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem keresnék.

Volt egy 14 évig tartó házasságom. 3 év szünet. Most 4 éve tart egy kapcsolat. Ha ennek is vége lenne, nem lenne új társam.

Szeretőm biztos lenne, járnék szórakozni, de komoly, főleg együtt élős kapcsolatom tuti nem lenne többet. Nem tudnám harmadjára is újra kezdeni.

2019. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Alkalmit akár szinte azonnal, főleg ha nagyon feldühít a szakítással. A nagy számok törvénye alapján meg ilyenkor mindig akad olyan előbb-utóbb, aki komoly kapcsolatot is szeretne, legalább is nálam így volt. Bár ez persze bonyolultabb lenne, mert függ attól, hogy én hogy érzem magam, tényleg összeillünk-e a másikkal, stb. Szerintem ezt nem erőltetném annyira, inkább csak elvárások nélkül jól akarnám érezni magam egy darabig. Sajnos még kellett tanulnom könnyen túltenni magam ezeken a dolgokon, de persze ettől még annak örülnék a legjobban, ha nem tenne ilyet.
2019. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

11-es. Biztos lehetsz benne hogy igazam van. A Scanner vs. szkenner nem passzol ide. Ott tökéletes a helyesírás.


Hasonlítsd már össze: keresem a párom vs. keresek egy új párt. Ha tényleg két embert keresel, akkor úgy mondod, hogy keresek párokat? Mert akkor a pár az egyes szám 3. személy, ami üti a szó jelentését.


Bemutatom a párom. Azért mondod így, mert TE+Ő, azaz két ember egy pár.


Kiránduláshoz kerestek a pároddal egy másik párt. Hogy adod fel a hirdetést?


Azért szép a magyar nyelv, mert leíró, és 100 féle képpen ki tudod fejezni magad.

2019. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnék neki keresni. Először magamra koncentrálnék, összeszedném magam, aztán élném tovább az életem. Új párkapcsolatban csak akkor kezdenék el gondolkodni, ha valamilyen módon (rendezvényen, ismerősökön keresztül, bármi, ami tét nélküli és nem társkeresési szituáció) megismernék valakit, aki kihozza belőlem újra a vágyat a párkapcsolatok iránt. Ha ez egy éven belül következik be, akkor egy éven belül, de ha 10 évig nem ismerek meg egy ilyen embert, akkor 10 év után, nem foglalkoztatna különösebben. A férjem előtt 5 évig voltam egyedül és nem hiányzott társ, ő viszont megfogott annyira, hogy vele akarjak lenni. Korábban is így volt mindig (összesen 3 kapcsolatom volt), soha életemben nem ismerkedtem párkeresési céllal, ezután se tenném, túl jól érzem magam egyedül.
2019. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
soha, ebben az életben soha többé akkor.
2019. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Már nem keresnék. Élnék és a saját életemmel törődnék.Csak énidőkböl állna a szabadiőm. Nem szeretnék megszokni újra egy embert,nem szeretnék végigmenni megint az összes úgymond szinten,elfogadni a dolgait,megérteni mit miért csinál úgy ahogy csinálja. Már nem.

37/n

2019. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 DanyDomaszek válasza:
Párt keresel úgy hogy nem is vagy te önmagad tisztában hogy azt csinálod. Ez ösztönösen működik.
2019. szept. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
10-es, a keresem a párom teljesen jó kifejezés. "Nem láttad a cipőm párját?" Akkor is mindenki tudni fogja a környezetedben, hogy nem egy plusz cipőpárt keresel, hanem egy összeillő cipőpár hiányzó darabját, aminek az egyik része már nálad van...
2019. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!