Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire véljem ezt a viselkedést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést? Mi "motiválhatja"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott a következő szituáció. Vagyok én, 28 (nő) és az exem, aki 30 (férfi).

Még 4 éve jöttünk össze és 2 (!) éve szakított velem, mert az exe felé még voltak érzései és kiderült, hogy az exnek közben lett párja, így kidobott, hogy visszahódíthassa. Ez nen sikerült neki anno.

Én nagyon szerelmes voltam még akkor és el tudta még egy évig azt játszani, hogy összejönni igazából nem akart, de keresett amikor épp olyan kedve volt, majd le se sz.art.

Majd 1 éve meguntam, végre lett annyi erőm, hogy megszakítottam ezt az ördögi kört.

Lett is egy párom, szeretem. De a kaocsolatot igyekeztem "titkolni" (ez annyiban kimerült, hogy nem éltem Face-en a magánéletem), hogy ne akarjon belekavarni. Valahogy éreztem, hogy ha megtudja, az egóját sérzeni fogja, hogy nem vagyok érzelmileg manipulálható.

Nem rég végül eljutott a fülébe (azért számítottam erre, mivel vannak nyilván közös ismerősök), hogy van valakim.

Azóta hol pocskondiáz, hogy én megcsaltam (?!), hogy könyörög, hogy ő engem szeret.


Szerintem csak az egója piszkálja, hogy nem vagyok már a játékszere, de kíváncsi lennék néhány véleményre.


2019. szept. 28. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy volt-e bárkinek hasonló, roppant mérgező kapcsolata?
2019. szept. 28. 16:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmebeteg az exed, ne foglalkozz vele, hadd híreszteljen bármit... Ez a viselkedése úgyis az ellenkezőjét igazolja. És tulajdonképpen miért nem hagy téged élni mikor ő így állt hozzád? Vedd úgy mintha nem is létezne.
2019. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!