Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez "utánzásnak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "utánzásnak" számít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Hosszú leszek mert úgy gondolom, hogy ezt ki kell bővebben fejtenem.


4 éves kapcsolatom ért véget másfél hónpja. Elhidegültünk, nem kaptuk meg már egymástól a törődést és szeretet-et. Az exem 1 hónapra rá már össze jött egy sráccal akitől már a kapcsolat végén negkapta a "törődést"(Nem megcsalt, flörtőlt neki, jól érezték magukat egymás társaságában). Nem hibáztatom, hisz ha nekem is lett volna olyan aki törődik velem, én is tovább léptem volna. Rettentő sokat szenvedtem/szenvedek, sokat gondolok az exemre de már elengedtem. Fel kerestem régi haverokat és barátokat, programokat tervezek. Az egyik haver azt ajánlotta járjak el vele edzeni(testépítés) mert neki rengeteget segített egy csúnya szakítás után. A jogsit is meg szeretném csinálni, hirtelen felindulásból célokat tűztem ki magam elé amit nem akarok feladni :).

Na és most jön a baj:

Exem a szakítás elött 3 hónappal elkezdett edzeni, kérlelt engem hogy menjek vele (nyílt titok volt, hogy elégedetlen volt a külsőmmel hisz 12 kilót felszedtem azóta amióta összejöttünk és nőtt egy kis pocakom). Így semmi kedvem nem volt vele menni mert tudtam ,hogy nem fogad el olyannak amilyen vagyok, elhízottnak se mondanám magam (90 kg). A jogositványt is elkezdte szakítás elött az exem, én is elakartam de mivel albérletben laktunk így péntügyileg csak egyszere egyikünk tudta elkezdeni.

Én szeretném ezeket a dolgokat csinálni mert tudom ,hogy segítenének lelkileg is és elterelné a gondolataimat. De félek hogy "utánzásnak" tünhet. Félek ,hogy miközben csinálom azon fogok kattogni hogy: "az exem is ezt csinálja" és félek ez elfog tántorítani hisz ezt fogom bele látni a dolgokba.


Szerintetek ugorjak bele a dolgokba? Vagy keressek pl más fajta elfoglaltságot az edzéen kívül. Sokat olvastam ,hogy a sport lelkileg és testileg felszabadít ezért gkndoltam úgy hogy meg próbálom, segítségem is lenne a barátom személyében aki már 6 éve csinálja. De elbizonytalanodtam ezek miatt a dolgok miatt.



2019. okt. 4. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
De jó, hogy csak ennyi gondod van. Mások meg éheznek afrikában.
2019. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide az ,hogy afrikában éheznek?
2019. okt. 4. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont lesz.rom mit csinál az exem vagy, hogy ő mit gondol én mit miért csinálok.

Nagy butaság lenne ezmiatt ezeket a dolgokat kihagyni az életedből.

2019. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De most neked végülis mibajodvan?
2019. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól félek ,hogy befolyásolni fogják az "eredményt" ezek a gondolatok. Kiváncsi vagyok ,hogy mással volt már ilyen. Le kell szarni és elkezdeni edzeni, vagy inkább más elfoglaltságot keresni ami úgy mondd nem köthető ennyire az exhez.
2019. okt. 4. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ex a múltad, ezek szerint még nem engedted el, ha mindenben viszonyítási alap. Csináld, és ne gondolkozz rajta!
2019. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem utánzás. Jogsit akarsz? Jogsit szerzel. Edzeni akarsz? Edzeni mész.

Azt teszed ami számodra hasznos és jó.

A többi nem számít.

2019. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyen hülye gondolatokkal :)

Csináld, amit szeretnél.

2019. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Attól félek ,hogy befolyásolni fogják az "eredményt" ezek a gondolatok.


Te, azt ugye vagod, hogy ezen gondolatok a TE fejedben szuletnek es nem valami kulso magikus ero hatasara manifesztalodnak az agyacskadban? Csakis TE vagy a felelos azert, hogy milyen gondolataid lesznek. Te vagy kontrolban, nem mas.

Ismerd fel ezeket a buta gondolatokat es csereld le oket segito, tamogato, pozitiv gondolatokka. Nem nehez, csak kicsit gyakorolni kell!!!

2019. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!