Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ferfiak, ti hogy reagaltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti hogy reagaltok amikor a no szakit?

Figyelt kérdés
Szakitottam a parommal, elmondtam hogy azert mert nem kapom vissza az a szeretet es torodest amit en adok neki. Ti hogy reagalnatok ilyen helyzetben? Harcolnatok ? Elegednetek? Oszinten mert szamit a velemenyetek!

2019. okt. 8. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én elengednélek. Aki egyszer szakít, az máskor is megtenné ha nem tetszik neki valami. Nem tudnék többé megbízni benned, úgyhogy nem lenne értelme harcolnom. 24/F
2019. okt. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásul venném, sajnálnám és önvizsgálatot tartanék, mit rontottam el. És szép életet kívánnék neked. Felajánlanám, hogy tartsuk a kapcsolatot és beletörődnék, ha elutasítanád.


(volt már ilyen szituáció az életemben, így oldottam meg)

2019. okt. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El kell engedni a dolgot.
2019. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pezsgőt bontanék.
2019. okt. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
harcoltam érte, de a harmadik után elengedtem a kicsi kezét
2019. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Alig várom hogy ezt mondja már!
2019. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elengedtem. Átvittem hozzá a cuccait, búcsúpuszik "mondhattad volna" -ő "kérdezhetted volna" -én "kérdeztem, de csak a munkáról, barinőkről beszélték", majd többé nem találkoztunk, nem beszéltünk.
2019. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Látszik, hogy ezt az oldalt a tinik uralják, másképp 1-es sületlenségei nem kaptak volna 100%-ot.

Ha egy nő szakít veled, kedves 1-es, annak OKA van. Ergo, ha egyszer szakít veled, meg kell keresni az okkot, és változtatni rajta, hogy ez többször ne történjen meg, És mi az, hogy TE nem tudnál bízni a nőben? Ne őbenne ne bízzál, hanem magadban! Hiszen te voltál valamilyen szinten kevés neki.

Hogy a kérdésre feleljek, Egy minden tekintetben érett, felnőtt férfi megbízik a partnere által elé állított tükörben. Tudja, hogy annak sokkal élesebb az ítélete, mint a sajátja. Mérlegeli tehát, hogy mennyit ér neki a kapcsolat? Ér-e annyit, hogy minden férfiegót félredobva nekiálljon önmaga renoválásának? Vagy bízik magában annyira, hogy talál szebbet, jobbat?

Szóval, kedves kérdező, itt is az a helyzet, mint 1-esnél, hogy önmagadon múlik, hogy a másik hogyan fog viszonyulni a szakításhoz. Ha olyan partner voltál, aki az élet minden területén társ volt, nyilván harcolni fog érted a pasi. Ha csak felejthető ágybetét voltál, akkor megrántja a vállát, és továbblép.

2019. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!