Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év feletti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti egyedülálló férfiak, ti hogyan reagáltok, mit gondoltok, ha egy ismeretlen lány likeolgatja a képeiteket? Többi lent

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha kitesztek egy képet, csak 4-5 nap múlva likeoja az illető személy. És ez több alkalommal is megtörténik. Mit gondoltok ilyenkor? Zavar titeket?
2017. ápr. 28. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Meglepődnék.
2017. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még egy liba, aki csal a like gombot ismeri.
2017. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ráirnátok?
2017. ápr. 28. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ráírnék-e azért, mert belájkolt egy képemet? Nem. Nem jelent semmit. Vagy csak szerintem nem jelent semmit?
2017. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nem fordulhat elő adatvédelmi beállítások miatt. Nem foglalkoznék vele, ha szeretne valamit, minimum írjon rám.
2017. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én visszakérdezbék: azok a lányok akik lájkolnak, ezekszerint meghúzhatók?
2017. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik is a csaj akkor örülnék, de csak emiatt nem írnék rá.
2017. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy írnék. Ha beszélgetni akar, írjon ő, ne lájkolgasson.
2017. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam likeogatni mások képeit, legyen az férfi vagy nő, attól még nem érdeklődöm irántuk úgy... :)

Ha zavar tiltsd le, felesleges ezen agyalni.

23/L

2017. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismeretlen nem tudja, mert amit megosztok, azt csak az ismerőseim látják.


És hát egy profilképem van, oszt jónapot. Azon sokat nemigen lehet sokat lájkolni. :)

2017. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!