Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Köztudott, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztudott, hogy a férfiak megijednek a szép nőktől. Hölgyek, nálatok előfordul, hogy ugyanígy reagáltok egy nagyon jóképű pasi közelében?

Figyelt kérdés
A nőknél is előfordul az, hogy annyira tetszik nekik külsőre egy férfi, hogy leblokkolnak tőle, szinte "ijesztően" jóképű? Nálatok is van olyan, hogy egy pasit megközelíthetetlennek láttok? És olyan volt már, hogy a szokásos önkéntelen reakciók(elvörösödés, zavarba jövés, dadogás, kéztördelés, hajbirizgálás, elcsukló hang, stb.) is előjöttek egy számotokra nagyon vonzó pasi jelenlétében?

2017. aug. 3. 19:39
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
0%
ekkora baromságot...... azok nem ilyednek meg inkább nedves lesz a bugyi rendesen :D
2017. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

"Köztudott, hogy a férfiak megijednek a szép nőktől. "


NEM, ez nem köztudott, csak néhányan állítanak iylet minden alap nélkül.

2017. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Amikor a férjemet megismertem.


Teljesen leblokkoltam. Életemben nem láttam még ilyen jóképű férfit. A szemeiben, teljesen elvesztem.


Egy közös barát mutatott be neki, de alig tudtam pár értelmes szót kibökni, és teljesen fülig pirultam és zavaromban, egyfolytában mosolyogtam.

2017. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
A magad nevében beszélj! Én nem ijedek meg a szép nőktől, helyette inkább répázom őket.
2017. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen én pl sajnos elég gyorsan zavarba tudok jönni. Mondjuk nem feltétlen csak akkor, ha nagyon helyes valaki, mert igazából bárki aki olyat mond azonnal így reagálok, de ha bejön az illető akkor meg pláne.
2017. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Én rendszeresen megijedek attól hogy milyen hülyék mellé.
2017. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha vonzódom valakihez, zavarba tudok jönni rendesen, de egyrészt igyekszem nem mutatni, másrészt ezt nem csupán a külseje dönti el, a csinos pofi önmagában nem vált ki belőlem semmit.
2017. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen, volt, az első szerelmemnél. 17 éves voltam, ő 20 éves Férfi 😊, beleestem, mint az a bizonyos ló a gödörbe. Minden bajom volt, irultam-pirultam, alig tudtam beszélni, de álltam a sarat. Csak tudtára adtam vhogy, h tetszik. Amikor először megcsókolt, remegtem, mint nyárfa levél... 😊

Aztán most öreg koromra megint meghülyültem. De, itt más a szitu. Hiába vagyok stramm, belevaló kis nőci, nem félek senkitől és semmitől, ha a közelében vagyok, hát... De, ő más kaszt, fiatalabb,gyermektelen,stb. Nem lehet köztünk semmi.Marad a rajongás, az is lehetőleg távolról. Gáz nagyon, nem is értem. Majd kinövöm. 😊

2017. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Elég baj, ha nem elég egy sármos arc, hogy kiváltson belőled valamit. Akkor te már ilyen 21. századi emancipált dáma vagy...
2017. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszer volt, de nem külső miatt. Nem tetszett, nem is vettem észre, mint férfit. De eszméletlen vicces volt, és miután kicsit megismertem, elakadt a lélegzetem, ha tudtam, hogy találkozni fogunk.
2017. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!