Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kéne tennem? teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luspi93 kérdése:

Mit kéne tennem? teljesen felőröl az egész.

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy szakítottunk. ő mondta ki, sok vitánk volt, sokszor bántottuk egymást, de amikor jó volt, akkor nagyon jó.

beszéltünk azóta többször, mondta hogy nagyon hiányzom neki, hogy nem tud normálisan enni, aludni, ahogy én sem.

hülyeség, de sokat posztol hasonló dolgokat, mint előtte nap én kitettem, vagy szomorú szerelmes számokat.

mondtam neki, hogy kezdjük újra, sírt, de azt mondta nem akarja, nem tudja.

mit tegyek?



2019. okt. 8. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha vissza akarod kapni, akkor sok sikert a szenvedéshez.

Szakított. Okkal. Lehet sírni, hisztizni, drámázni, de ő már elkezdte lezárni. Ha van tartásod, akkor inkább azon dolgozz, hogy tovább lépj. Ha nem, akkor ahogy korábban is írták, irány a tini kategória, ott teljesen normális ez a szenvedős hiszti.

2019. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!