Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elveszítettem azt az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem azt az embert akihez reményt fűztem?

Figyelt kérdés
Tervem volt vele, és egyszerűen szakított velem. Rettentő dolog ami a szívemben van és amit érzek. Mit tegyek hogy jobb legyen?
2019. okt. 15. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Istennek más terve van veled.
2019. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Foglald el magad hogy teljen az idő, beszélgess másokkal, keress valakit helyette. Biztos van valaki aki szívesen tervezne veled, csak meg kell találni.
2019. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolj,járj társaságba. Olvass,fessél,rajzolj. Nézz filmeket. Tanulj.
2019. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondold at h mi tortent.Hogyan mentek az esemenyek,mire hogyan reagalt,milyen kepet vagott,hogyan viselkedett veled ami a valodi erzeseit tukrozte,h semmit nem akar toled.Igy talan jobban el tudod fogadni es lezarni azt,h nrm ertekel,nem erdekled es gondolj arra h te mit tudsz miben vagy tehetseges,mert egy ilyen embert veszitett el aki pl. szepen tud festeni v enekelni stb.

Talalsz majd masikat,csak ne eroltess semmit,jon magatol.De a szemedet tartsd nyitva. 😉

2019. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyászold meg a dolgot, hagyd hogy átjárjon a fájdalom. Sírd ki magad nyugodtan amikor úgy érzed.

Aztán gondold végig, hogy miért ez lett a vége, mi nem működött és tarts önvizsgálatot. Így tanulhatsz a hibákból, illetve megtudhatod azt is legalább, hogy milyen partnerekkel ne kezdj a jövőben. Viszont ne kezdj bele önmarcangolásba semmiképp, mert nincs értelme.

Ha úgy érzed sérelem ért a szakítás során, akkor pedig bocsásd meg neki. Nem miatta, hanem magad miatt, hogy tovább tudj lépni.

Gondolj a negatív dolgaira, így könnyebb lesz érzelmileg lecsatlakozni róla.

Ja és ne keresd! Ne nézegesd se a profilját a közösségi oldalakon, se a képeit.

Beszélgess a barátaiddal, mozdulj ki otthonról a szabadidődben, keress új hobbit, csinálj olyan dolgot amit szeretsz és boldog leszel tőle.

Próbáld meg minél jobban elfoglalni magad valamivel, ami eltereli a figyelmed.


Ezek ilyen rettenet sablonosan hangzó dolgok, de hidd el, segítenek.

Én is épp gyógyulófélben vagyok. :)

2019. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is háromszor dobott ki a barátnőm, de rájöttem, hogy sosem szeretett engem, csak magát. Egy kis hazudozó volt. Most lábadozom Havannában. Így jártunk.
2019. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!