Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm belenézett a Gyakorik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm belenézett a Gyakorikérdések fiókomba és letiltott mindenhonnan. Mit tegyek? 40F

Figyelt kérdés
Leszaladtam venni gumit és egyedül maradt a lakásomban. Amikor visszaértem, senki nem volt a lakásban. Nem tudom elérni, mindenhonnan letiltott. Ez aztán tényleg pofátlanság, hogy más privát szférájában kutakszik. Azt tudtam eddig is, hogy falubelieken keresztül nyomoz, de most tényleg átment minden határon. Kifordul a belem az ilyen nőktől.

2019. okt. 18. 17:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg valami mas nőkkel kapcsolatos dolgot tálalt. Semmi gond, szedd össze azokat a nőket, akikkel kapcsolatban talált valamit. Ennyi 😛 😛
2019. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Rájött, hogy GYK-n 14 éves kanos szűzlánynak adod ki magad?
2019. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Tanulság: mindig legyen otthon gumi.
2019. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Te is és ő is örül, hogy megszabadultatok egymástól!
2019. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Miféle kérdések miatt borult ki ennyire?
2019. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

" Kifordul a belem az ilyen nőktől."


AKkor mi a gond? Megszabadultál tőle.


Amúgy nagyon gáz, hogy 40 évesen ott tartasz agyilag, ahol egy 20 éves.

2019. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

WTF?

Most jól értem, még te vagy felháborodva?

Ha nem talált volna semmit, ami okot ad neki erre, akkor ez az egész meg sem történik.



De szerintem kamu a sztori. Egyedül maradt a lakásban, oké. De ilyenkor senki nem oszt meg olyan mellékes infokat, hogy gumiért szaladt le, mert nincs jelentősége a probléma szempontjából.


Privát szférában kutakodni meg sok esetben nem pofátlanság, hanem okkal történő bizalmatlanság eredménye.

2019. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13%
Tudod mit jelent ez? Szabadság! :) A magad ura vagy, akkor és olyan állapotban esel haza, amikor és ahogy akarsz, nyugodtan elmehetsz sörözni a haverokkal, senki nem fog neked állni, hogy biztosan egy másik nővel voltál. A wc deszkát úgy hagyod, ahogy te akarod. Nyugodtan, mindeféle megjegyzés nélkül ehetsz, "egészségtelen, de legalább jó ízű" ételeket, és még sorolhatnám az előnyöket. Kell ennél több? :)
2019. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

Te tök hülye vagy? Pofátalság, beled kifordul stb.? Szerintem neki is kifordult attól amiket látott. Erre te vagy megsértődve? Az nem pofátlanság amit te műveltél a gyakorin miközben nagy valószínűséggel bolondítasz egy nőt aki szeret, az érzéseivel játszol, kihasználod ingyen puncinak közben meg a egy percig nem vagy belé szerelmes, nem komolyak a szándékaid de őt hitegeted mert jó, hogy van valaki reális is nem csak a virtuális f@ szságaid? Vagy ez így rendben?

Minek a barátnő, ha nem bírsz magaddal? Akkor légy szingli és annyi növel lehetsz bármilyen kapcsolatban amennyivel akarsz.

Tudod lehet, hogy ő komolyan gondolta veled, jövőt tervezett de valamiért voltak kételyei ezért meg akart bizonyosodni. Privát vagy nem privát szféra senki sem szeret atb@.va lenni. És legrosszabb selytései veled kapcsolatban bebizonyosodtak.

Mit tegyél? Hagyd békén szegényt és gyakorizz tovább, az jobban megy mint a kapcsolatépítés.

Van még kérdésed?

2019. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
26%
Gyerekes nevetséges ez a dolog. Miért lépett le a lakásból?
2019. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!