Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért ignorál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért ignorál teljesen a férfi? Mindenhonnan letöröl, letilt. Másnál is volt ilyen, hogyan alakult pár hónappal később? Változott a helyzet?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk alatt mindig azt mondta én vagyok élete szerelme, ezért nem értem, miért kellett most mindenhonnan letörölnie.
2018. dec. 28. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én amikor ezt csináltam egy lánnyal azért tettem, mert el akartam felejteni, hogy ő az életem része volt/nem akartam rá emlékezni, mert máskülönben nem tudtam volna elengedni. Néha jobb minden kontaktust megszakítani...
2018. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Kislány, azért, mert szakítottatok és neki így könnyebb a túllépés, a lezárás, a felejtés. Nem akar már tőled semmit.

Az, hogy mi volt régen, az elmúlt. Nem tettetek meg mindent a kapcsolatért, ezért lett vége.

2018. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszi. így sokkal könnyebb lezárni a dolgokat. Mire lenne jó, ha beszélgetne veled, te meg reménykednél, miközben ő már nem akar semmit. Neked is könnyebb lesz így.
2018. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálta az előző barátom. Szakítás után elhoztam a cuccom és másnap le voltam tiltva.

Utólag hálás voltam neki, mert így nekem is jót tett, hiszen nem néztem állandóan az adatlapját, mert nem tudtam. Megszüntette a kontaktot, eltűnt, így én is kénytelen voltam feldolgozni.


Aztán 3 hónap múlva, majd félév múlva felkeresett, egyszer sem lett semmi, csak rájöttem mekkora gyökér, így tényleg végleg elengedtem.

2018. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Mert dobtad, ami bizony nem jó érzés, és el akar felejteni, nincs veled dolga többé.

Ha téged dobnak egyszer, majd megtudod.

2018. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért ignorálom az ex nőmet, mert egy flúgos boszorkány, és eléggé félelmetes ha elgurul a gyógyszere. Sose fogom megengedni, hogy fel vehesse velem a kapcsolatot.
2018. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért, mit csináljon??


Teljesen normális viselkedés, én is ezt csinálom. Túl akarok lépni, ha fáj a szakítás, akkor meg akarok gyógyulni, ahhoz pedig az kell, hogy ne nézegessem az adatlapját, ne tolja a fb folyton az arcomba a dolgait (hiszen mivel egy ideig intenzív kapcsolat volt köztünk a virtuális térben is, a fb algoritmusa nyilván nyomja a falamra amiket ő csinál), és elhalványuljanak az érzelmek. Ha pedig az említett pár hónap múlva rendbejöttem, akkor utána meg minek keressem az exeimet? Sosem leszünk barátok, hiszen valaha közös volt az életünk, onnan pedig nem nagyon lehet visszalépni.

2018. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog...de az én exem az ilyen jellemtelen féreg volt .. szerintem csak kihasznált amíg együtt volt velem.. játszmázott..sok volt csaját megtartotta a Facebookon..láttam..engem törölt, letiltott..hát igen..nem bírta a kritikát..mert megírtam a véleményemet hogy volt akkora tróger hogy nem volt képes személyesen szakítani ..a puhapöcsök ilyenek .. érzelmi intelligencia az nem volt az erőssége.. még az utolsó találkozás alkalmával is hazudott..mert megígért dolgokat amiből aztán semmi sem lett ..a bosszúból letiltás meg a nő contact között van különbség..ahogy beszélt velem..elég undorító stílusban egyszer nekem kellett volna emiatt blokkolni.. de én adtam neki esélyt mert szerettem.. ő meg hát olyan volt amilyen.. nagy manipulátor.. sajnos.
2023. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!