Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem 2.5honapja. Azt mondja állítólag nem adtam meg azt a szeretetet amire U vàgyik meg hogy ő azt hiszik meg csaltam. És olyan helyeken látott ahol nem voltam ott. Tudnatok tanácsot adni mert nem értek semmit?

Figyelt kérdés
f61 kevert személyiségzavar,miatt már volt kezelve 2x is pszichiátrián...miutan én csütörtöki nap agusztus 8.an még ott aludtam nála és az éjjel még együtt voltunk semmi baj nem volt....másnap puszi al olelkezve köszönt el tőlem és úgy indultam el dolgozni.Es elkezdett egy hapsival beszélgetni ujjra akivel előttem talalkozgatott 2016.ban...de a hapsi fél évig csak átverte himi humi talalkakkal.es a srácró nem lehet tudni semmi sehol nincs róla semmi a neten,állítólag ő megérti és el tudja neki mesélni a problémáit...hogy az előző barátja erőszakoskodott vele és hogy ezt én nem értettem és nem tudtam mit mondani rá.elotte mikor összevesztünk mindig egy max 2het múlva belettam hogy nem volt igaza...de most ez a hapsi negyon behulyitette..amúgy nagy közöttük a távolság én úgy tudom hogy járnak de nem is nagyon találkoznak...vagyis csak 2-3hetente.
2019. okt. 23. 18:05
 1/4 anonim válasza:
52%

Duma...

Megcsalt egy másik csávóval akinek nagyobb a farka.

Akkor csinálják ezt a nők:D

2019. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ergo megcsalt már rég. Egy ilyen személyiség zavaros csajjal mit akarsz kezdeni? Hagyd a fenébe.
2019. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert egy nagy hülye vagyok és beleszerettem...még nem feküdtek le azt tudom...mivel állig találkoznak...van köztük vagy 200km...csak ez a csávó olyanokat tud neki mondani ami miatt teljesen megbízik benne
2019. okt. 23. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Benned is megbízott egy ideig, aztán nézd meg mi lett a vége.

Nekem is volt ilyen barátnőm, egyik nap még gyűrűt akart, meg, hogy mi összetartozzunk, rajongott értem, aztán 4 nap múlva úgy kidobott, hogy azt sem tudtam mit mondjak erre, soha többé nem láttam.

2019. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!