Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem vagyok jól. Azt hittem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jól. Azt hittem jobban viselem, de megint elkapott ez a sz. R?

Figyelt kérdés
3 hete hogy szakított velem a volt barátnőm, ugyanis vissza ment az exéhez. Megszerettem nagyon :/ fogalmam sincs mitévő legyek. Nagyon összekötni semmi nem köt, összvissz 3 hetet voltam vele. Ennyit voltunk együtt amit egymás mellett töltöttünk. Azt mondta szeret... De most nagyon padlóra kerültem. Lehet gyenge lelkű vagyok, de hogy másszak ki ebből? Normális választ légyszi... Így is kivagyok...
2019. okt. 23. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik lányt, ismerkedj, így fogsz tudni túllépni csak.
2019. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és sztem regisztrálj Tinderre vagy Badoo-ra vagy vmi hasonló társkeresőre. Tudom, tudom, ezek főleg csak a szexről szólnak, de azért arra is jók, hogy eltereljék a figyelmed. Ha már csak csetelsz is valakivel rajta, beszélgetsz, akkor is érnek más impulzusok, ami segít átlendülni ezen a szakításon.
2019. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg filmezzél kirándulj tölts időt a barátaiddal stb
2019. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jöttem haza, melegséget éreztem a testemben majdnem összeestem, hihetetlen. Úgy érzem sosem leszek ennyire szerelmes, lehet életem szerelmét veszítettem el. 22 éves vagyok amúgy.
2019. okt. 23. 20:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így ezzel csak, hogy a csaj még csak hozzám sem szól.
2019. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát...örülj neki, hogy nem évek múltán szakított veled, amikor már komoly közös terveitek vannak.

Az meg hogy az exéhez ment vissza elég egyértelművé teszi, hogy csak pótlék voltál neki. _Szót sem érdemel egy ilyen csaj.

2019. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én elfogadtam. Nem is akarok vele beszélgetni ezek után, fáj mert rettentően szeretem, de ezek után nem szeretnék, oltári nagy csalódás ért ezzel, hogy az az ember tette ezt velem akitől sose vártam volna.
2019. okt. 23. 20:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én is most megyek keresztül életem első igazi szakításán. Én is nagyon a padlón vagyok. Nekem nem menta figyelemelterelés, vagy csak ideig-óráig.inkább hagyom , szenvedjek ameddig kell, várom a napot amikor azzal a gondolattal ébredek h "na szivi, még egy napot nem fogsz szomorkodni emiatt a p_cs miatt". nem fog örökké tartani ez az érzés (remélem) , próbálj pozitív maradni
2019. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni, csak elfogadni...de egy pótlék voltam csak, vagy egy játék neki.
2019. okt. 23. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb is, hogy kilépett az életedből!

Lesz majd olyan nő, aki megbecsül.

2019. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!