Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túl lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túl lépni?

Figyelt kérdés
Hónapokig dumálgattunk egy csajjal, találkoztunk majd így megszünt az egész köztünk, én írtam neki de ő nem is reagált rá, ezek után én nem írok, úgy gondolom mint férfi, én megtettem a kellő lépéseket felé mint közeledés. Nyilván bánt a dolog mert megszerettem a lányt, meg hiányzik is hogy beszéljünk, sokat gondolok rá mindennap azóta és nézem néha a profilját. Mi tévő legyek? Keressem vagy engedjem el teljesen, az első keresésből nem úgy tűnik mintha lelkes lenne mármint nem is reagált ugye akkor minek keressem, ha nem érdeklem, csak kedveltem meg tetszett nagyon, úgy éreztem több lehet, persze élőben is szimpatikus volt.

2019. okt. 27. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta nem beszéltek? Illetve nem reagál vissza?
2019. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 hete kb. de el van nélkülem ahogy észre vettem szóval minek keressem még ha nem érdeklem...
2019. okt. 27. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te mindent megtettél, amit lehetett elmondásod szerint. Ne haragudj, hogy ezt így leírom de a jelek alapján nem akar tőled semmit. Ne zaklasd tovább! Próbálj meg továbblépni.
2019. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!