Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy szakított a szerelmével, de sosem tudott tovább lépni, majd később újra összejöttek és minden boldogabb lett?

Figyelt kérdés

Hasonló tapasztalatokról várok történeteket tőletek!

Adjatok reményt azoknak akik hasonló cipőben járnak!



2018. jún. 18. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem teljesen, miután újra összejöttünk viszonylag hamar kiábrándultam belőle.


Egy idealizált emlék volt a fejembe, hogy milyen jó is volt együtt, csak a szép dolgokra összpontosítottam majd mikor újra jártunk akkor tudatosult hogy volt bőven amit mem szerettem a kapcsolatunkban.

2018. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen, előfordult.

Pár hónapig bírtuk egymás nélkül.

2018. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is valahol ott vagyok, ahol te Kérdező. Annyi csavar van még nálam, hogy elkezdtem továbblépni és randizni egy másik sráccal, az exem meg bejelentkezett...

Én sem tudom, mit tegyek...


29n

2018. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt egy ilyen "felmelegített" kapcsolatom, annak idején a menyasszonyommal. 3 hónap után én dobtam ki végleg, pedig előtte ő szakított velem. Szóval ez nem töltött káposzta, ritkán működik.
2018. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Biztos előfordult már, de az élet nem egy hollywoodi film. Volt oka a szakításnak gondolom.
2018. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos, szerintem nem működik újra. Nem véletlen szakítottatok. Meg lehet próbálni de bizonyos idő után újra jelentkeznek a problémák és valamelyik fél belefárad.
2018. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt, és utána még jobban működik a párkapcsolat, mint előtte.

Inkább az volt a szakítás oka, hogy túlságosan is megszoktuk egymást, vagy hogy fogalmazzam... Mindenesetre egy kis külön élet rádöbbentet arra, mennyire fontosak is vagyunk egymásnak valójában.

2018. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsóhoz! Nálunk is ez volt a helyzet. Kellett a külön töltött idő!
2018. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es,8-as,de ott az ok az volt, hogy megszoktátok egymást.


Szerintetek egy olyan esetben, ahol megcsalás történt (az előttem lévő exxel), majd eltelik kb 1 év, helyrehozható?


27n

2018. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kilences, a megcsalás szerintem sehogy sem megbocsájtható, főleg úgy nem, ha exével csinálta. Ha még őt szereti, miért jött össze veled? Ez persze nyilván csak magányvélemény.
2018. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!