Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6evet voltubk egyutt es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6evet voltubk egyutt es lelepett 1 masik pasiert. Hogy lehet eze. Tul lepni? Ez az elso kapcsolatom.

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 05:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy most és nem egy gyerek után ...
2019. jún. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túl fogsz lépni rajta hidd el. Nekem mindig sok idő volt túltenni magam ilyenen. Tehát vagy az idő, vagy egy új szerelem oldja meg a dolgokat. Jönni fog egy másik, aki elfeledteti veled.
2019. jún. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul erzem magam..
2019. jún. 16. 07:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem a kérdésre válaszolok de totál a cipődben járok kettővel feljebb van a kérdésem engem ma reggel "hagyott el" tegnap láttam egy lányt este beszállni a kocsijába, szóval teljesen átérzem én nem tudom mihez kezdjek jobb híjján fel alá járkálok és gy.k et nézek..ez tudom rajtad nem segít de szerintem semmi nem segít rajtunk...egyenlore.
2019. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom :( hat nehez az biztos.. Annyira uresnel erzem magam..
2019. jún. 16. 11:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Uresnek*
2019. jún. 16. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne hagyd hogy eluralkodjon rajtad az üresség. Csinálj valamit amire nem volt időd mellette. Haverokkal járj sörözni, kockulj, túrázz, olvass, filmezz, tökmindegy hogy mit csinálsz, az a lényeg hogy lekösse a figyelmedet.

És hidd el, nem te vagy az igazi vesztese ennek a szakításnak.

2019. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi.. Ez most tenyleg jol esett:)
2019. jún. 19. 09:18
 9/10 anonim válasza:
3 hónapja hagyott el engem is az ex barátnőm. Igaz ott énis sokat hibáztam, de kb egy másfél hónapig öngyilkossági gondolataim voltak. Életem legrosszabb időszaka volt.. ő rögtön pár hét után mással volt talán ez volt a legrosszabb az egészben. Akkor még nem nyilvánosan pasizott hogy én meg ne tudjam mostanra viszont már a facebookján is fent van ahogy elvannak.. de már annyira nem fáj talán még egy picit de azis csak azért mert nekem nincs úgy más akivel el lennék.. de azon vagyok hogy legyen valaki és ha lesz akkor már abszolut nem fog érdekelni. Tálán azt tudnám tanácsolni neked hogy gondolj arra hogy ő boldog most mással és ha szereted akkor ennek örülnöd kell és el engedni Magadat pedig ne sajnáld inkább álj fel és teis lépj tovább teis.
2019. jún. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, ez a legrosszabb mikor egybol mashoz megy valaki... a masikat ez azert nagyon megbantja..
2019. jún. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!