Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még mindig szeretem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitottam a barátnőmmel,4 és fél évet voltunk együtt,egy időben nem volt felhőtlen a kapcsolatunk és elkezdtem flörtölni egy másik nővel,ő pedig megtudta.Ekkor szakitottunk.Különköltöztünk.Azóta még beszélünk,néha össze is járunk,de nagyon meggyengült a kapcsolat és az a baj, hogy a tanulmányaimat máshol fogom folytatni,ezért nem tudunk találkozni,majd csak nagyon ritkán.Irjatok amit gondoltok lehet, hogy nem is tanaácsot kérek csak jólesik ezt kiirni magambol.Előre is köszönöm

2019. okt. 28. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk... elkezdtem flörtölni egy másik nővel... Mi van drága, nem jött össze? Nem baj. Legalább szakítottatok. Mindkettőtöknek így a jó. És az is, h messzebb leszel.

Zárd le. Nincsenek véletlenek.

2019. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tetted, hogy mással flörtöltél, ha őt szereted. Ingatag lesz ezek után a kapcsolat, részben a költözés miatt, részben miattad, amit tettél. Elképzelhető, hogy szakítás lesz ebből.
2019. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs félreértettem, már szakítottatok... Szerintem már nem kellene erőltetni semmit, ne találkozzatok.
2019. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Már szakítottak #2....

Egy álomképbe vagy szerelmes, az illúzióid, a megélt szép emlékek tartanak fogva. Mint írtam, nincsenek véletlenek. Nem véletlen nyitottál/flörtöltél mással. Gondolkozz kicsit...

2019. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Basszus az utolsónak annyira igaza van,valahol ezt tudom de nem láttam még sosem még 1 olyan lányt mint ő.És basszus annyira de annyira szerettük egymást az elején hogy el nem tudom mondani,nemtudok ettől megválni...
2019. okt. 28. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, az elején könnyű, hisz mindketten a saját elképzelt képét vetíti ki magáról, és a másikról is. Egy szép álomvilág (ezt hívják rózsaszín ködnek), de idővel ez felszáll, és akkor a valóság tiszta fényében ezek a leplek leesnek, elpárolognak.

Ne akarj illúzió kapcsolatot. Amikor megtalálod az igazit a rózsaszín köd után is szeretni fogod és ő is téged, úgy fogadva és szeretve egymást, ahogy/amilyenek vagytok.

2019. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De itt már nincs rózsaszin köd,veszekedtünk sokat,de egyszerüen értelmét nem látom az életemnek,olyan mintha olyan dolgot veszitettem volna el ami tényleg pótolhatatlan...
2019. okt. 29. 20:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogadom el,hogy többé nem ölelhetem át,nem szorithatom magamhoz tiszta erőből ,hogy érezzem hogy van aki szeret...
2019. okt. 29. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor küzdj tiszta erődből, szívedből! Ne add fel.

Csak tudod, lehet a te reakciód lehet nem is a tiéd volt... Sokszor aki jobban szeret néz félre/flörtöl, válaszként a másik nem annyira szerető fél reakcióira....


El kell engedni azt, aki téged nem szeret tiszta szívéből. A választ te is érzed.. Valójában ki nem szeret, ki a hibás...

2019. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!