Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már erre példa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már erre példa?

Figyelt kérdés

Nagyon biztosak voltatok abban, hogy felejteni akartok, de egy idő után felhívott az exetek, hogy hiányoztok neki és újra lett valami?

Hogy reagálnátok ilyenre?


2019. okt. 30. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az osszessel. (3 volt) Eleinte jobb volt de a vege ugyanaz lett. Nem ajanlom!
2019. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Volt. Újra összejöttünk, kb 2 hétre. Eztkövetően egy évig játszottuk, hogy szakítottunk és újra összejöttünk.

Azóta nem hiszek abban, hogy egy kapcsolat felmelegíthető. Legutóbb 2 hete keresett meg egy másik exem, korábbiakból tanulva elutasítottam a közeledését.

Talán csak baráti szakítás és hosszú évek eltelte után tudom elképzelni, hogy két ember kapcsolata újra működhet. Friss problémák nem szokta 2-3 hónap szünet alatt megoldódni.

2019. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Valakivel újra összejöttünk, valakit meg elküldem melegebb éghajlatra, mert olyan volt a szitu.

Ne az alapján dönts, ha emiatt kérdezed, hogy más mit csinált, az a helyzet is egyedi.

2019. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Volt egyszer. Akkor egy életre megtanultam, hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve.
2019. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Volt ilen nekem is.Összejöttünk ismét,hogy pár hónap után szakitsunk.
2019. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak a töltött káposzta jó felmelegítve. Ezt egy életre megtanultam.
2019. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mennyi idő telt el az újrakezdés előtt?

Köszi a válaszokat!

2019. okt. 30. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
4 év
2019. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Elsonel egy nyar

Masodiknal 2 honap

Harmadiknal fel ev

De ez ido alatt egyaltalan nem beszeltunk, a semmibol bukkantak fel, amikor mar nem szamitottam ra es ugy gondoltam tul vagyok. Szerettem oket, ez van.

2019. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Hulyeseg miatt mentunk szet. Lehiggadtunk, o keresett meg es folytattuk. 1,5 ev utan.
2019. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!