Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyanra példa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyanra példa, hogy sok évnyi párkapcsolat után szakítottatok, aztán évek múlva megpróbáltátok újra?

Figyelt kérdés
Szakítás után pedig nem voltatok haragba,nem utáltátok egymást mert ellaposodás,kihülés miatt mentetek szét nem pedig a klasszikus megcsalás miatt. És a szingli intervallumban sokat gondoltatok egymásra.
2019. okt. 25. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Nálam az exek a szakítás pillanatában megszűnnek. Nyilván nem azonnal tudom kiheverni őket, de minden kapcsolatot megszakítok velük, akár én szakítottam, akár ő. Így viszonylag hamar túlléptem rajtuk.
2019. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt. Másodjára sem lett jobb
2019. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de csal rosszabb lett és marhára bántam az elpazarolt időt.
2019. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiömlött sör után nem sírok, inkább kérek egy másikat. :)
2019. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2019. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!