Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nalatok mennyi ido utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok mennyi ido utan bukkant fel az ex, ha egyaltalan volt erre pelda?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőm rendszeresen találkozik az exével és van egy gyereke is tőle. Kb kétnaponta bukkan fel. 40F
2019. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 év után.
2019. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétszer volt rá példa, a szakítást követő egy éven belül.
2019. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy év után.
2019. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Altalaban 2-3 honap utan szoktak.
2019. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyből. Amikor először kiutaztam a páromhoz külföldre, egy születésnapi partyra volt hivatalos. Engem is magával vitt. Viszont a születésnapos nem tudta hogy ő és a barátnője már rég szakítottak és velem van, szóval a lányt is meghívta. Szemtől szemben ott találkoztunk. Rögtön az első napon amit kint töltöttem. Kellemetlen volt, de azért nem volt vészes. Felnőttek vagyunk, kulturáltan tudtunk viselkedni. Vagyis, én kulturáltan viselkedtem az ex pedig leitta magát. Utána amíg nem talált magának párt, járt a nyakunkra, vissza akarta szerezni a párom. Mint később elmondta már amikor új párja volt, azt hitte hogy köztünk ez nem komoly, mivel elég nagy volt közöttünk akkor a távolság, én az egyetem miatt még Magyarországon éltem. Aztán persze rájött hogy ez mégiscsak komoly és akkor elvonult.
2019. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amint nem jott ossze a masik. par honaptol kezdve 1,5 ev is volt. Valtozo.
2019. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 éve szakítottunk, minden évben visszatér. Én pedig egy hatalmas hülye vagyok, hogy hagyom is neki.
2019. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!