Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az őszinteség tette tönkre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őszinteség tette tönkre?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kapcsolatomat at tette tönkre, hogy túl őszinte voltam a párommal.

Lehet nem így van, de ezt érzem, hogy ez indított el rossz dolgokat.


Nektek mi a véleményetek az őszinteségről, jó és rossz dolgokat is elmondjátok mindig?

A szar helyzetekbe is bevonjátok a párotok?


Az én párom nem bírta elviselni, ha szembesítettem azzal, hogy hibázott, és ha miatta sírtam, inkább otthagyott, nem akart velem úgy foglalkozni, csak mikor minden jó volt. Csak hogy értsétek ezért bánom, hogy bevontam a negatív dolgokba is, még ha ő is okozta azokat.



2019. okt. 30. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan?
2019. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

"Az én párom nem bírta elviselni, ha szembesítettem azzal, hogy hibázott, és ha miatta sírtam, inkább otthagyott,..."


Biztos, hogy ő hibázott, mert te "őszintén elmondtad neki", hogy ő a hibás?

2019. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Az, hogy valaki őszinte vagy bunkó, két külön asztal kezit csókolom. 31F
2019. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Én úgy vélem, hogy ha nem tudsz a másikkal őszinte lenni, illetve ezzel elüldözöd, akkor megette az egészet a fene. Az egyik alappillére a párkapcsolatnak, szvsz. El kell engedni!


Viszont az a másik, hogy ezt hogy kommunikálod le, mert ha normálisan, azaz építő jelleggel teszed, akkor az ok. Én kifejezetten csípem, ha nekem megmondják mit csinálok rosszul adott esetben, mert én ebből is tanulok, szerintem. Hátrébb lehet helyezni az egot, persze aki erre képes. :)


41F

2019. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Az őszinteség egy párkapcsolatot nem szabadna tönkretegyen ha az a kapcsolat jól müködik.De úgy látszik a te párod egy bunkó.
2019. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

"nem akart velem úgy foglalkozni, csak mikor minden jó volt. "


Ès gondolod, hogy mindenkèpp az őszintesèggel volt baj, ès nem a barátod hozzáállásával?

Mègis mifèle kapcsolat az, ahol csak a pozitív dolgokat akarják megèlni együtt, a negatív már nem kell?

Ne Bánd egy percig sem, ha így állt a helyzet, nem kár a kapcsolatèrt, ès a pasièrt sem.

2019. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Miatta sírtál. Akkor örülnöd kellene, hogy elment. Már nincs okod sírni.
2019. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

A te barátod magasról lesz**arta a problémákat. Neki csak a jó dolgok kellettek.

Ha apró probléma merült fel akkor inkább odébb állt.


Csak te törődtél vele, ő valójában veled nem.


Itt nem az őszinteségről van szó.

2019. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

,,Az én párom nem bírta elviselni, ha szembesítettem azzal, hogy hibázott, és ha miatta sírtam, inkább otthagyott, nem akart velem úgy foglalkozni, csak mikor minden jó volt."

Ne haragudj meg, nem akarlak megbántani, de én ezt lefordítom ahogy nekem jön le inkább az egész; a nyakára jártál, hisztiztél, nyafogtál, flegmáztál, csúnyán beszéltél vele. Talán még kért is rá hogy beszéljétek meg normálisan, te meg nem hagytad abba és továbbra is úgy beszéltél vele, erre elrohant. Gondolom utána kibékültetek és vissza ment hozzád, akkor meg megint jó volt minden. Az őszinteség a bunkózással nem egyenlő. Attól hogy valaki még nem bírja a kritikát, még nem hagyja ott a másikat, csak ha úgy van találva, vagy túl sok már a másik hülyesége.

Mindent meg lehet beszélni normálisan, még olyannal is aki nem bírja a kritikát. Csak ügyelni kellene rá hogy a másikat nem kiakasztani kell, és a hangnem normális legyen.

2019. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, én sosem emeltem föl a hangom, mindig higgadtan közelítettem. Ő lett dühös az első pillanattól mikor valamit meg kellett beszélni. Mert az már neki nem volt tökéletes.
2019. okt. 30. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!