Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Léptetek már ki 2-3 vagy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léptetek már ki 2-3 vagy több éves kapcsolatból? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyik ilyen esetben már udorodtam tőle. Egyébként se volt jó kapcsolatot, mert érzelmileg bántalmazott, de csak 3 év után tudtam végleg kirakni.
2019. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7 éves kapcsolatból léptem ki. Nem voltunk már egy hullámon, elkezdôdött az elhidegülés és nem tudtuk rendbe hozni.
2019. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem működött már, gyakorlatilag nulla energiát rakott a kapcsolatba. Az volt az indok, hogy ő most a munkára akar koncentrálni amit el is fogadtam volna ha legalább bejárt volna dolgozni rendesen vagy megcsinálta volna a maszekokat amiket elvállalt. Talán az volt a kisebbik baj, hogy elhanyagolt. Sokkal inkább a felismerés zavart, hogy ő bizony soha semmit nem fog elérni az életben és mindig tele lesz világfájdalommal, hogy dehát neki miért nem sikerül. Ha jól tudom a mai napig itt tart, hibáztat ő mindenkit csak magát nem, pedig még mindig nem sikerül neki heti 5 napot bemenni a munkahelyére.
2019. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah.. rámászott a barátnőmre.
2019. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ment már, 3 hónap kellett volna a négy évhez. Igazából nagyon elhanyagolt, a munka volt a minden, pedig otthonról végezhető volt. Emellett, ha az anyja hazahívta rögtön ugrott, ami egy 28 éves férfitől gáz, persze ha baj lett volna nem, de így hogy az anyja takarítani hívta az egyik esetben, így szerintem ultra ciki. Az anyja egyébként utált engem, de sosem ismerte be az exem, hogy így van. A végén mindenre rájött, de már késő volt.

Volt egy olyan eset, hogy felvettem neki egy szexi szettet (body, tanga, combharisnya..), ő éppen játszott a gépen, megnézett és ennyi volt. Én meg lefeküdtem inkább. :D Egyszer rácsapott a combomra egy hatalmasat, mert azt mertem mondani, hogy az öccse eléggé rosszul viselkedik. Sokszor volt idióta, a végén már minden rossz voltam, pedig az egyik csúnya szó eléggé távol áll tőlem. Ő volt az, akivel elsőnek lefeküdtem 18 évesen.


Szerintem ennyi dolog épp elég volt ahhoz, hogy kimondjam, hogy ennyi volt, vége. Mivel eléggé jó ember vagyok, fájt látnom, hogy fájdalmat okozok ezzel. De van, hogy az embernek a saját érdekeit, boldogságát kell néznie és nem sajnálnia a másikat.


23/L

2019. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

6 év után. Elmúlt a szerelem. Mind a ketten mások lettünk, fizikailag is eltávolodtunk (200km).


Kb 4 kínkeserves év után. Nem voltunk egymáshoz valóak semmilyen szempontból sem. Egyébként is félretoszott.

(Szeretet hiány miatt voltam vele, szar volt a kapcsolat minden perce)

2019. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16 év után léptem ki. Elhidegültünk, leginkább szexuálisan. A végén már közös témánk sem igazán volt. Nem együtt éltünk, csak együtt laktunk...

48+Ffi

2019. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 év után. Lelkileg kizsegerelt, minden emberi méltóságomban megalázott, érzelmileg zsarolt, minden önbizalmamat megölte és emiatt nem mertem lépni mert úgy manipulált, hogy szentül hittem hogy ha neki nem kellek akkor másnak sem. Amikor megismertem valakit akkor összeszedtem minden erőmet és kisétáltam abból a pokolból.
2019. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 év után mentünk szét. Alkoholista volt (nem sárgaföldig itta magát, de azért vedelt, nálam pedig ez gyújtópont, a rokonságban is van), de igazából úgy sikerült végre szakítanom, hogy konkrétan akkoriban meg voltam bolondulva. Bár kedves ember, de ez nálam bajos téma. Illetve azt az okot már nem mondtam neki, hogy ő gyereket szeretne, én pedig nem, ezért inkább ezért sem húztam tovább az idejét.
2019. okt. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom az alkoholizálás nem csak nekem probléma. 12 év után elváltam,mert elegem lett a mindennapos részegségből.Egy napot sem hagyott ki,hogy ne részegedjen le... 😕


Mostani párom..nos.. minden hétvégén vedel. Figyelmeztettem,hogy ebből baj lesz ha nem vesz visszább. És,hogy teljes legyen,gyerekkoromban apám minden nap sheggrészeg volt... Kisért a sors

2019. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!