Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, vegul hogy leptetek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, vegul hogy leptetek ki egy olyan szeretoi kapcsolatbol ahol erzelmek is voltak?

Figyelt kérdés
tehat szerettetek is a ferfit..
2019. aug. 30. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

frusztrálva, összeveszve, gyűlölettel - így lépett ki


42/F

2019. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy értelmezzük a szeretői kapcsolatot? Neked van feleséged és együtt voltatok? Vagy csak szex volt és vége lett?
2019. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Vegtelenitve hallgattam Mate Peter Vagy mindent vagy semmit cimu szamat (nemrohogni!:)) es agyban eldontottem h jar nekem is egy ferfi aki csak engem szeret, aki minden nap es minden ejjel velem van, akinek en vagyok a minden. Es tudtam h ameddig ebben vagyok, az a ferfi nem fog eljonni. Majusban befejeztem a szeretoi kapcsolatot, novemberben megismertem a paromat. Ha semmiben nem jobb mint az elozo csak abban h gerince van es csak ram koncentral, mar megerte.

5ev telt el boldogsagban, iden hazasodunk.

Ezt az 5 evet tolthettem volna gyotrodessel, varakozassal is, es akkor sem vett volna el soha az a masik. Jol dontottem. Ezt aggyal kell jatszani, nem szivvel. Nagyon halas vagyok annak a masik sracnak de nem tudtam volna egy eletet leelni szenvedve h sosem leszek elso helyen nala.

2019. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*kiegeszitem mert felreertheto, nem az volt a cel h valakinek a felesege legyek, hanem hogy ferjem, csaladom, gyerekeim legyenek es nem lopott boldog percek, amikor boldog evek is lehetnenek.
2019. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Magam se tudom,hogy az érzelmek amik bennem alakultak mennyire erősek voltak. Vonzódtam a sráchoz, és volt időszak amikor minden gondolatomat betöltette.Korkülönbséges szeretői viszony volt, mellette volt egy tartós párkapcsolatom.

Sokszor lezártam,időnként Ő is betökélte, aztán mégis találkoztunk. Mára úgy érzem,hogy egyszerűen lecsengett, nem látom értelmét folytatni bármennyire vonzódom Hozzá még mindig.

Én az időben hiszek. Ha nem találkozunk hosszabb ideig, nem beszélünk, nem hallok Róla, élem a mindennapjaimat, sikerül felejtenem. De ha meglátom, vagy rám ír még mindig végem...Épp' ezért azt igyekszem elkerülni,hogy bármi módon megjelenjen az életemben.

Főleg azért nehéz mert Ő sincs a segítségemre abban,hogy végleg le tudjuk zárni.

2019. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Volt egy kollégám aki a szeretőm volt.Munkahelyet váltottam,hogy ne legyek közél hozza.
2019. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt kollégám. Munkahelyet és lakhelyet is váltott. Innentől kezdve rohamos iramban épült le a kapcsolatunk. Amit éreztem és még mindig érzek iránta, azt inkább a férjemre összpontosítom. A fizikai és lelki távolság egyre hatalmasabb árkot ásott közénk. Így nem volt értelme tovább folytatni az egészet. Pedig szerettem volna ha nem szakad meg a kapcsolat kettőnk között. Szerettem. Nagyon is. De valószínűleg számára nem jelentettem túl sok mindent, hogy így hagyott itt.


A mai napig vágyom rá. Az érzések nem múltak el.


Egyre kevesebbet kerestem, ahogy ő is. Így nem volt nehéz kilépni ebből a helyzetből.


Igyekszem minden nap valamivel lefoglalni magam, hogy ne gondoljak rá és az Együtt töltött időnkre. De így is minden nap csak rá gondolok. 😔

2019. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!