Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakításhoz, megcsaláshoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításhoz, megcsaláshoz, váláshoz mennyire játszik közre hogy az emberek de főleg a férfiak lejjebb adják az igényeket csak hogy barátnőjük legyen?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki 2 év házasság után most válik és bizony elég elhízott nővel jött össze. Tudom hogy a vékony nők az esetei csak hát vékony nő nagyon szóba sem állna vele így örült hogy végre lehet barátnője felesége 34 évesen. De hát nyilván ha valaki lejjebb adja az igényeket akkor ez lesz... Lehet ezt látni.

Szerintem sokszor alkusznak az emberek főleg a férfiak de akkor ez lesz az eredménye. Itt is sok okos azzal jön hogy AD LEJJEBB AZ IGÉNYEID idióta szöveggel, ha ezt valaki megfogadja akkor kb. ez lesz a vége, köszönjük ezt a tanácsot..


2019. okt. 31. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Eleve a külsőnek nem sok köze van a váláshoz. De te kb egy teáskanál EQjával rendelkezel, tehát kár is lenne belemenni.
2019. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Teljes mértékben.

Brian Tracy is mondta,az emberek 70%-a igazából mással lenne.


De így van,mivel pina kell,ezért leadja az igényeit,ahelyett hogy tenne érte és elkezdené magát felhozni olyan szintre,hogy legyen ,,piacképes" párja.


Egy vèkony nőnek vannak elvárásai mert nem véletlenül vékony és igényes,heti többszöri edzés diétával nem véletlenül.

2019. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Lemaradt nem kell lead az igényeidet mindenképpen.

Tegyen érte az akinek olyan pár kell,de ehhez tenni kell vagy ha nem akkor tényleg adja lejjebb az igényeit ha nem tesz semmit.

Erre szoktam mondani ha dagadt vagy kákabélű valaki akkor èrje be 70+kg-os nővel mert hasonló szinten vannak,plusz akkor élménydús életet is tudnod kell demonstrálni.

2019. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

"Megcsaláshoz..."


Ha valaki az igényeit lejjebb adva jött össze valakivel, akkor hogy tudja a másikat megcsalni, ha ő maga nem egy túl kapós ember az ellenkező nem körében? (Tehát nehezen talál partnert még szexhez ( = megcsaláshoz) is?) Vagy a kövér feleségét megcsalja egy másik kövér nővel? :D

2019. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Tudod, mi a két legfőbb ok?

Az egyik, hogy (majdnem) mindenki megjátssza magát. Majd csak azután mutatja meg az igazi énjét, miután már együtt vannak, vagy rosszabb esetben csak házasság után.

A másik ok pedig az, hogy (majdnem) mindenki siet. Mert bár még nem is ismerjük egymást, de azonnal jöjjünk össze, és pár hónap után házasodjunk meg. Aztán akkor derül ki, hogy az illető nem is annyira jó partner, amikor már összekötötték az életüket.

Ettől függetlenül olyannal összejönni, aki nem vonz, marhaság.

2019. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

3. Nagyon igaz. Aki most nem kapós, az 3-5-10 éves távokon tud tenni azért, hogy vonzó legyen. Oké, az arcberendezésen és a magasságon nem lehet változtatni, de most ne csak beteg aggyal gondolkodjunk, hogy kizárólag ezek számítanak az életben. Anyagilag ha valaki valóban folyamatosan tesz érte, képzi magát, költözik ha kell, stb-stb, akkor lehet előre lépni 3-5 éves távon is. Ha valaki szerint a külső olyan fontos, akkor tényleg le lehet fogyni, illetve ki lehet gyúrni magad már ennyi idő alatt is. A személyiségeden hogy vonzóbb legyen a nőknek (viccesebb legyél, férfiasabb viselkedésű), azon is lehet változtatni tudatosan, személyiségfejlesztő könyvek olvasásával és a bennük lévő dolgok alkalmazásával. 2019-ben már mindenhez van óriási irodalom elérhető (ha nem magyarul, hát angolul).


De persze a 90% túl lusta, hogy ilyeneket csináljon és egy jobb irányba változtasson magán.

2019. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4. Vagy mondjuk fizetős nőkkel....
2019. okt. 31. 08:06
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
7. Ez olyan szarul hangzik, hogy erre nem is gondoltam.
2019. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Hasonló cipőben járok én is mint amit le írt a kérdező.

Saját tapasztalatom az, hogy kamasz koromban nagyon válogattam a lányok között, el sem tudtam képzelni, hogy szóba álljak egy nálam idősebb, el vált vagy gyerekes nővel, aztán telt az idő, nem bántam ha idősebb, de legalább ne lett volna házas és ne legyen gyereke 50-55 kg között legyen, aztán később el fogadtam ha már el is vált, utánna már az sem volt gond ha gyereke volt de legalább ne legyen telt alkatú, most pedig ott tartok, hogy már majdnem semmi nem kizáró ok, csak legyen hűséges, értsük meg egymást és lehessen egy stabil kapcsolatot kialakítani valakivel


34+/F

2019. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

9.

Bocs ezt nem bántásból mondom, csak érdekel, hogy akkor ezek szerint te nem igazán törtél a csúcsra az életben, igaz? Mármint külsőre mennyire tartod magad? (Izom, háj?) Mert 34 éves korodra a testedből valami nagyon jót, de nagyon rosszat is ki tudsz hozni a sok év alatt.

Anyagilag, karrier, egzisztencia szempontjából az életedből ugyanígy eddigre valami nagyon jót, de nagyon rosszat is ki tudsz hozni.

Személyiségre ugyanígy, a nőknek való szórakoztatóságra, vagy férfias viselkedésre is el lehet érni ilyen korra sok mindent jó értelemben, de rosszban is.

És ezek miatt gondolom, ahogy írtad hogy 34 éves korodra ennyire le kellett szállítani az elvárásaidat, hogy a fent felsorolt területekben nem igazán sikerült előre lépned az életben jó irányokba.

2019. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!