Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakításhoz, megcsaláshoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításhoz, megcsaláshoz, váláshoz mennyire játszik közre hogy az emberek de főleg a férfiak lejjebb adják az igényeket csak hogy barátnőjük legyen?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki 2 év házasság után most válik és bizony elég elhízott nővel jött össze. Tudom hogy a vékony nők az esetei csak hát vékony nő nagyon szóba sem állna vele így örült hogy végre lehet barátnője felesége 34 évesen. De hát nyilván ha valaki lejjebb adja az igényeket akkor ez lesz... Lehet ezt látni.

Szerintem sokszor alkusznak az emberek főleg a férfiak de akkor ez lesz az eredménye. Itt is sok okos azzal jön hogy AD LEJJEBB AZ IGÉNYEID idióta szöveggel, ha ezt valaki megfogadja akkor kb. ez lesz a vége, köszönjük ezt a tanácsot..


2019. okt. 31. 07:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

9: (10-es vagyok)


Majdnem egy tízessel fiatalabb vagyok nálad, szóval inkább érdeklődően kérdezem a dolgokat, tényleg nem bszogatásból.

2019. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10: (9 vagyok)


Nem vettem sertésnek amit írtál, próbálok válaszolni a kérdéseidre.


1. Testileg - nem vagyok sportoló, testépitő, de az a pár kiló fölösleg, arányosan oszlik el rajtam, van mellé kis pocak is (mackó) típusnak mondanám magam, semmiképp nem elhízottnak, mondjuk ezt orvosi kivizsgáláson is kérdeztem, azt mondták ez még nem veszélyes


2. Anyagilag, karrier egzisztencia szempontjából sokat fejlődtem és látványosan változtam pozitív irányba az elmúlt 10 évben. Nincsenek különösen nagy igényeim, de majdnem mindent meg tudok valósítani magamnak amire vágyok.


3. Személyiségre, talán csökkent a népszerűségem az elmúlt 10 évben, ennek több oka is lehet, de én úgy gondolom a leg főbb oka az, hogy nem igen járok nagy társaságba bulizni, új embereket ismerni, a régiek pedig már el vannak mind a kis "boldog" családjukkal, tehát így majdnem nincsenek is nők abban a társaságban ahova járok úgy munka időben mint szabad időben is, így ritka a szórakoztatásuk is


Mindezek mellett, hogy azt írtam az előbb, hogy lejjebb engedtem az igényekből, az a bizonyos szikra, szimpátia most is szükséges, anélkül nem működik ha valamivel nem vonja magára a figyelmem az illető hölgy, de már sokkal másabb az igényem, a fontossági sorrend az életemben mint ezelőtt mondjuk 5-10 évvel

2019. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 árokpart ***** válasza:
Szakadok az itt leírt gondolatokon. A párkapcsolat valami EU-s tagsághoz hasonló, hogy különböző elvárásoknak meg kelljen felelni. Egész elképesztő.
2019. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!