Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezzel megbánthattam az exemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megbánthattam az exemet?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom,amit még mindig nem tudok elfogadni.Annyit írtam neki,hogy többet nem hall felőlem és úgy fogom elgyászolni,mintha meghalt volna.Ezt úgy értettem,hogy számomra nincs többé..Megharagudhatott ezért?

2019. okt. 31. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Már az exed, nem mindegy?
2019. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Miért szakítottál?
2019. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
*jav. vagyis ő miért szakított veled?
2019. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert talált mást
2019. okt. 31. 21:07
 5/16 A kérdező kommentje:
De a kérdésre valaszoljatok
2019. okt. 31. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha van esze az exednek akkor röhögni fog ezen. Én is röhögnék :D
2019. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha van egy kis esze,akkor rájön,hogy mit művelt velem.Mennyi fájdalmat okozott.Nem röhögnivaló dolog egyáltalán
2019. okt. 31. 21:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, de én nem ezt írtam neki, hanem hogy mindenhonnan tiltom, blokkolom, ha eszébe jutna írogatni még... Tegnap sms-t írt. Face-n már megtettem. Előtte nagyon megbántott, messengeren dobott, azt mondta: "A holmijaimat dobd ki, nem kellesz már". Ez volt szerintem a végszó. Minden kapcsolatot szüntess meg vele te is!
2019. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Le sem szarja... Vagyis esetleg annyi, hogy örül neki, hogy ilyen okos nő vagy, hogy tudod mit kell tenned és nem őt várod vissza úgy hogy neki már van másik szerelme.
2019. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is sajnál más, pont ő nem fog téged sajnálni. Már túllépett, hiszen talált mást. Szóval ezért mondtam, hogy röhögni fog a gyerekes üzeneteden. Mert Így nemcsak hogy megalázott, még be is égetted magad vele.

Lépj te is túl rajta, és hagyd békén.

2019. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!