Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lesz gyomorgörcsöm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz gyomorgörcsöm ha meglátom az exemet és hogyan tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Én vagyok a srác, 26 éves. Télen egy 2 hónapot voltunk együtt. Azóta már lassan fél év eltelt, de még mindig gondolok rá, pedig eléggé csúnyán bánt velem.


Olykor-olykor meglátom és egyszerűen gyomorgörcsbe rándulok, alig tudok megszólalni.


2019. júl. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
2 hónap az nem párkapcsolat.
2019. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még vannak érzelmeid iránta amit nem dolgoztál fel/ idővel elmúlnak.
2019. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert érzel még iránta. Csak az idő és az akaraterő segít.
2019. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az exemmel én is így vagyok pedig már két éve vége. Az is egy néhány hónapos kaland volt, igazából vége lett mielőtt elkezdődött volna. Azóta két kapcsolatom volt. Egy fél és egy egyéves. Szerintem még mindig őt szeretem
2019. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!